Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka World War II Sniper: Call to Victory (PC)

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne PC

World War II Sniper: Call to Victory

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne to pierwszoosobowa strzelanina (FPS), której akcję osadzono w realiach II wojny światowej.

Akcji | FPP | strzelanki

PC Windows
Okładka World War II Sniper: Call to Victory (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28września2004

20października2005

pudełko PL

World War II Sniper to dzieło programistów z firmy Groove Games (twórcy m.in. gry Marine Sharpshooter 2), będące FPSem nawiązującym do wydarzeń II Wojny Światowej. Program oferuje dziesięć misji dla pojedynczego gracza, umiejscowionych na polach największych bitew tego globalnego konfliktu zbrojnego. Wszystkie zadania są zlokalizowane na terenie Europy, a gracz ma okazję wziąć czynny udział w takich akcjach jak „Operacja Market Garden”, „Niemiecka kontrofensywa w Ardenach”, oraz w walkach o mosty na rzece Ren. Same zadania polegają na utrzymywaniu własnych bądź zdobywaniu wrogich pozycji, przy czym podstawowy cel zawężony został do utrzymania się przy życiu, pośród bitewnego chaosu. Stylistyka dostępnych w World War II Sniper militariów jest zgodna z historycznymi realiami, dotyczy to zarówno uniformów zwykłych żołnierzy, broni (wśród których odnajdujemy takie uzbrojenie jak: karabin M1, Thompson, bazookę, granaty, stacjonarny karabin maszynowy, pistolet i nóż), jak i pojazdów, w tym niemieckich czołgów Tygrys.

Twórcy World War II Sniper skupili się na dopracowaniu trybu dla pojedynczego gracza i zrezygnowali z rozgrywek wieloosobowych. Nasze działania mają duży wpływ na przebieg starć, niemniej jednak zdarzają się sytuacje, w których gracz zmuszony jest bezradnie czekać na dalszy przebieg wydarzeń, lub liczyć na niezbędne wsparcie kolegów z pola bitwy. Gra wykorzystuje silnik graficzny Jupiter Engine.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,3 / 10 na podstawie 871 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Gry podobne do Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne

Wymagania wiekowe World War II Sniper: Call to Victory

16+

Wymagania sprzętowe Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 750 MHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 600 MB HDD