Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry The Callisto Protocol (PC)

DLC do The Callisto Protocol

Final Transmission

cena: 67,99 zł

DLC29 czerwca 2023

Rozszerzenie, w ramach którego musimy wyeliminować zagrożenie związane z wymknięciem się wirusa przenoszonego przez genofagi poza mury Więzienia Black Iron i zdobyć dane doktor Mahler. Prócz nowego zadania DLC oferuje niespotykanego wcześniej przeciwnika, oraz broń w postaci młota kinetycznego.

Riot Bundle

cena: 45,99 zł

DLC23 maja 2023

DLC uzupełniające grę o nowy tryb, Zarazę, w ramach którego mierzymy się z falami wrogów o rosnącym stopniu trudności w nieodkrytej dotąd lokacji więzienia Więzienia Black Iron. Ponadto rozszerzenie oferuje 11 nowych animacji egzekucji i kolekcje skórek Poszukiwacza i Substancji niebezpiecznych.

Contagion Bundle

cena: 45,99 zł

DLC14 marca 2023

DLC wprowadzające do gry nowy tryb - Zarazę. W jego ramach bohater będzie musiał zmierzyć się z silniejszymi przeciwnikami i ograniczonymi zasobami. Ponadto wyłączona zostaje możliwość ręcznego zapisywania gry, a w przypadku śmierci Twój postęp zresetuje się do początku rozdziału. Rozszerzenie oferuje także 14 całkowicie nowych sposobów śmierci Jacoba z rąk biofagów, kolekcję skórek Strażnicy, zestaw skórek na postać i broń inspirowanych ugrupowaniem UJC.

The Outer Way Skin Collection

cena: 22,99 zł

DLC7 lutego 2023

DLC dające dostęp do kolekcji skórek do sprzętu Outer Way.