Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii (X360)

Rise of the Tomb Raider: Baba Yaga -  Świątynia wiedźmy
Rise of the Tomb Raider: Baba Yaga - Świątynia wiedźmy

dodatek do gry26 stycznia 2016

Pierwszy z planowanych dodatków fabularnych wchodzących w skład przepustki sezonowej do gry Rise of the Tomb Raider studia Crystal Dynamics. Opracowane przez twórców gry podstawowej rozszerzenie nie wprowadza żadnych zmian zarówno w kwestii oprawy, jak i mechaniki rozgrywki, koncentrując się w całości na całkiem nowej przygodzie Lary Croft. W dodatku Baba Yaga – The Temple of the Witch protagonistka trafia do okrytego złą sławą lasu w poszukiwaniu zaginionej rosyjskiej ekspedycji. Na miejscu okazuje się, że przyjdzie jej stawić czoła prawdziwemu koszmarowi, a za tajemniczymi wydarzeniami kryje się nie kto inny, jak znana ze słowiańskich mitów i legend wiedźma Baba Jaga. W trakcie przygody Lara spotka nieznanych dotąd przeciwników i zwiedzi niedostępną wcześniej lokację, jaką stanowi wspomniany wyżej las z położonym w jego sercu grobowcem. Zestaw nowości w DLC uzupełnia zaś nowy strój bohaterki oraz niedostępny wcześniej łuk.

Zimna ciemność

DLC29 marca 2016

W dodatku mierzymy się ze zmutowanymi zwierzętami i ludźmi, którzy przemienili się w bestie w wyniku wkroczenia na teren tajnej bazy z czasów zimnej wojny. Przeciwnicy nacierają falami, a gracz w przerwach między starciami zbiera łupy i wytwarza przedmioty, mogące przydać się podczas dalszej walki o życie.

The Wilderness Survivor Pack

cena: 11,99 zł

DLC15 marca 2016

W skład pakietu wchodzi strój Nightshade, który daje Larze szansę na pozyskanie egzotycznych składników ze pospolitych zwierząt, krwawy topór Deathsong oraz pakiet kart z gwarantowaną rzadką kartą i zwiększonym prawdopodobieństwem wylosowania kolejnych rzadkich kart.

Starożytna Szpica

cena: 11,99 zł

DLC12 stycznia 2016

W skład pakietu wchodzi tytułowy strój, który przyspiesza regenerację zdrowia Lary, skórkę Guiding Light dla łuku oraz pakiet kart z gwarantowaną rzadką kartą i zwiększonym prawdopodobieństwem wylosowania kolejnych rzadkich kart.

Tryb wytrzymałości

cena: 34,99 zł

DLC29 grudnia 2015

Dodatkowy tryb rozgrywki, w którym celem jest przetrwanie. Ważną rolę odegra w nim crafting, który pozwoli wytwarzać potrzebne narzędzia w ciągu dnia, a następnie po zachodzie słońca bronić się z ich wykorzystaniem przed drapieżnikami oraz niebezpiecznymi ludźmi. Tryb oferuje rankingi, za sprawą których rywalizujemy z innymi graczami, a wszystko to uzupełnia nowy strój i broń.

Spuścizna Proroka

cena: 11,99 zł

DLC22 grudnia 2015

W skład pakietu wchodzi strój Immortal Guardian, który redukuje obrażenia zadawane przez ogień grecki, sztylet Piercing Truth oraz pakiet kart z gwarantowaną rzadką kartą i zwiększonym prawdopodobieństwem wylosowania kolejnych rzadkich kart.

Syberyjski komandos

cena: 11,99 zł

DLC24 listopada 2015

W skład pakietu wchodzi tytułowy strój, który umożliwia Larze zabranie większej ilości amunicji specjalnej, skórka do pistoletu semi-auto Accipiter Nox oraz pakiet kart z gwarantowaną rzadką kartą i zwiększonym prawdopodobieństwem wylosowania kolejnych rzadkich kart.

Pakiet Opór Ocalałych

cena: 11,99 zł

DLC10 listopada 2015

W skład pakietu wchodzi strój Ocalałych, dzięki któremu Lara może opatrywać rany nie zużywając zasobów, skórka do pistoletu ciężkiego Księżycowy cień i rzadka karta, która zwiększa odporność Lary na wrogi ostrzał.

Pakiet przedsprzedażowy Bastion Nadziei

cena: 11,99 zł

DLC10 listopada 2015

W skład pakietu wchodzi strój Bastion Nadziei, zwiększający siłę strzałów z napiętego łuku, skórka do topora bojowego Egzekutor oraz rzadka karta Moloch, która zapewnia Larze chwilowe wzmocnienie pancerza po każdym zabiciu wroga.

Pakiet Mistrz Taktyki

cena: 11,99 zł

DLC10 listopada 2015

W skład pakietu wchodzi strój Mistrz Taktyki, umożliwiający Larze wytwarzanie amunicji specjalnej przy mniejszym zużyciu zasobów, łuk bloczkowy z włókna węglowego oraz rzadka karta Mistrz Łuku, dzięki której Lara uzyskuje wszystkie ulepszenia łuków, możliwość zadawania większych obrażeń oraz większe przybliżenie.

Pakiet Krogulec

cena: 11,99 zł

DLC10 listopada 2015

W skład pakietu wchodzi strój Krogulec, podnoszący myśliwskie umiejętności Lary, skórka do łuku refleksyjnego z białego drewna oraz rzadka karta Mistrz Polowania, która podwaja obrażenia zadawane zwierzętom i pozwala Larze pozyskiwać z nich dwa razy więcej surowców.

Pakiet Drapieżnik

cena: 11,99 zł

DLC10 listopada 2015

W skład pakietu wchodzi strój Drapieżnik, zmniejszający obrażenia zadawane przez zwierzęta oraz ręczne działo Venom o niezwykłej sile rażenia z możliwością pełnego ulepszenia.