Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Borderlands: The Pre-Sequel! (PC)

DLC do Borderlands: The Pre-Sequel!

Ultimate Vault Hunter Upgrade 2: Claptastic Voyage

cena: 42,00 zł

DLC24 marca 2015

Rozszerzenie ukazuje podróż przez cyfrową rzeczywistość wykreowaną w umyśle ulubieńca fanów – robota Claptrapa. Dodatek zwiększa też maksymalny poziom postaci do 70 oraz rozszerza liczbę dostępnych punktów umiejętności o 10, a także wprowadza sporo nowej zawartości.

Lady Hammerlock the Baroness Pack

cena: 42,00 zł

DLC27 stycznia 2015

Dodatek wprowadza nową grywalną postać – Lady Hammerlock, złowrogą siostrę znanego fanom serii Sir Hammerlocka. Bohaterka korzysta z rzutu lodowym odłamkiem, który przyczepia się do przeciwników, zadając im nieustanne obrażenia, a po ich śmierci przeskakuje na kolejnych wrogów. Trzy drzewka umiejętności Lady Hammerlock skupiają się na korzystaniu z karabinów snajperskich, zadawaniu obrażeń od chłodu i czerpaniu korzyści z osiągnięć współgraczy w kooperacji.

Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack: The Holodome Onslaught

cena: 42,00 zł

DLC16 grudnia 2014

Rozszerzenie pozwala wziąć udział w opowieści Atheny, streszczającej wydarzenia z Borderlands: The Pre-Sequel. Zadanie polega na odpieraniu kolejnych fal wrogów na arenie The Holodome Onslaught. Są to zarówno postacie znane z podstawki, jak i zupełnie nowi przeciwnicy. Dodatek oferuje też dostęp do nowego uzbrojenia, modułów klasowych i strojów, a także zwiększa maksymalny poziom postaci do 60.

Handsome Jack Doppelganger Pack

cena: 42,00 zł

DLC11 listopada 2014

Dodatek pozwala wcielić się w klona samego Handsome Jacka. Jego specjalną zdolnością jest wytwarzanie cyfrowych kopii Handsome Jacka, które mogą odwrócić uwagę przeciwników na polu walki.