Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Assassin's Creed: Unity (PC)

Dodatki do Assassin's Creed: Unity

Assassin's Creed: Unity - Martwi królowie
Assassin's Creed: Unity - Martwi królowie

dodatek do gry13 stycznia 2015

Pierwszy z dodatków DLC do gry Assassin’s Creed: Unity, wydany w ramach tzw. przepustki sezonowej. Jego akcja toczy się tuż po wydarzeniach ukazanych w grze podstawowej i przenosi graczy z ulic Paryża prosto w mroczne katakumby Saint-Denis. Tam właśnie pragnący zaznać spokoju Arno wplątany zostaje w kolejną intrygę związaną z frakcją łupieżców, bezczeszczących groby francuskich monarchów w poszukiwaniu cennych skarbów. Rozgrywka toczy się w znacznej mierze w rozległych podziemiach, zamieszkanych przez rozmaite dzikie stworzenia. Przemierzając pogrążoną w półmroku metropolię, Arno walczy z przeciwnikami i rozwiązuje kolejne zagadki, zbliżające go do okrycia tajemnic miasteczka. Zarówno pod względem oprawy, jak i przedstawionej historii, dodatek cechuje się znacznie mroczniejszym klimatem, niż historia podstawowa. Warto też odnotować, że nasz protoplasta wzbogacił się o zupełnie nową broń tzw. guillotine gun.

DLC do Assassin's Creed: Unity

Secrets of the Revolution

cena: 30,00 zł

DLC20 stycznia 2015

Pakiet oferuje dostęp do trzech misji (Chemiczna Rewolucja, Amerykański Więzień, Zabity przez Naukę), ośmiu typów broni (m.in. strzelba, pistolet i topór), a także sześciu elementów wyposażenia, pozwalających ulepszyć zbroję.

Pakiet Rewolucyjne Uzbrojenie

cena: 13,00 zł

DLC28 listopada 2014

Pakiet zapewnia dostęp do sześciu typów oręża: pistoletu Pitcairn-Putnam, długiego muszkietu, katowskiego topora, żelaznego smoka, szabli lwa i chłopskiego berdysza.