Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Men of War: Oddział Szturmowy 2 (PC)

PC

Dodatki do Men of War: Oddział Szturmowy 2

Men of War: Oddział szturmowy 2 - Zimna wojna
Men of War: Oddział szturmowy 2 - Zimna wojna

dodatek do gry12 września 2019

Samodzielne rozszerzenie do gry Men of War: Assault Squad 2. Akcja dodatku Cold War rozgrywa się w epoce zimnej wojny i pozwala przejąć kontrolę nad wojskami ZSRR lub Stanów Zjednoczonych np. w ramach dynamicznie generowanej kampanii.

DLC do Men of War: Oddział Szturmowy 2

Ostfront Veteranen

cena: 35,99 zł

DLC26 października 2018

Dodatek wprowadza niemiecką frakcję weteranów z oddziałów frontu wschodniego, dostępną zarówno w opcji dla jednej, jak i wielu osób. Do dyspozycji graczy oddano ponad 10 nowych pojazdów, w tym Brummbär, StukazuFuß i Flak37 zamontowane na ciągniku półgąsienicowym SdKfz 8, a także zahartowane w boju oddziały piechoty z frontu wschodniego.

Airborne

cena: 42,00 zł

DLC4 czerwca 2015

Pakiet wprowadza nowości w trybach multiplayer i opcji solowej. W pierwszym przypadku mowa jest przede wszystkim o botach, dostępnych w rozgrywkach sieciowych i lokalnych. Gracze mają możliwość wybrania jednego z czterech poziom trudności, a po meczu mogą zapoznać się ze specjalnymi statystykami. Dla samotników przewidziano pięć kolejnych potyczek.

Iron First

cena: 42,00 zł

DLC19 lutego 2015

Dzięki pakietowi użytkownik uzyskuje możliwość zapisywania powtórek spotkań rozgrywanych w multiplayerze, a także dzielenia się replayami z innymi graczami za pośrednictwem usługi Steam Workshop. W skład dodatku wchodzi również pięć misji typu skirmish, w których gracz przejmuje kontrolę nad czołgiem i jego doświadczoną załogą. Akcja prezentowana jest w nich z perspektywy trzeciej osoby (TPP), co stanowi istotną zmianę w stosunku do standardowej, typowo strategicznej rozgrywki. Pomniejszymi nowościami jest m.in. wsparcie dla DirectX 10.1, a także dodatkowe miejsca dla obserwatorów w trybie multiplayer.