Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 10 stycznia 2022, 14:31

Star Wars Galaxy at War - nowa wersja moda do Men of War: Assault Squad 2

Ukazała się wersja 0.76 moda Star Wars: Galaxy at War, czyli projektu, który przenosi RTS-a Men of War: Assault Squad 2 w realia Gwiezdnych wojen.

Ukazała się nowa wersja projektu Star Wars: Galaxy at War, czyli jednego z największych modów do Men of War: Assault Squad 2. Zgodnie z tytułem modyfikacja przenosi akcję gry w realia Gwiezdnych wojen.

Nowa edycja oznaczona została numerem 0.76. To pierwsza aktualizacja od kilkunastu miesięcy – poprzednia została wydana w sierpniu 2020 roku.

Aktualizacja ulepsza balans rozgrywki, zwłaszcza w kwestii maszyn bojowych. Wiele jednostek wzbogacono też o głosy i dźwięki. Mod zyskał także dwie nowe mapy – Dantooine farms (do zabawy przeciwko AI) oraz Alderaan countryside (do multiplayera). Nie zabrakło także nowych broni i pojazdów.

Pojedyncze zmiany są małe, ale jest ich kilkaset. Nie ma tutaj niczego, co by radykalnie odmieniło moda, ale wszystkie nowości i poprawki w sumie dają mocno ulepszony projekt, w który gra się znacznie przyjemniej.

Przypomnijmy, że Star Wars: Galaxy at War to totalna konwersja, która podmienia praktycznie wszystkie elementy Men of War: Assault Squad 2. Otrzymujemy nowe frakcje, mapy, jednostki, pojazdy oraz uzbrojenie. Mocno zmieniono również mechanizmy rozgrywki.

  1. Star Wars: Galaxy at War – pobierz mod
  2. Oficjalna strona moda