Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry How to Survive (PC)

PC
How to Survive: Third Person Standalone
How to Survive: Third Person Standalone

dodatek do gry2 lipca 2015

Samodzielny dodatek do zręcznościowej gry o zombie How to Survive. Podczas gdy w oryginale akcję przedstawiono w rzucie izometrycznym, How to Survive Third Person Standalone, zgodnie z nazwą, wprowadza tryb trzecioosobowy. Poza zmianą perspektywy jest to jednak ten sam tytuł. Wcielamy się w jednego z czwórki rozbitków przebywających na kolumbijskim archipelagu, który jest siedliskiem krwiożerczych zombie. W walce z nimi posługujemy się wyłącznie przedmiotami i broniami znalezionymi na wyspie lub wykonanymi własnoręcznie przy użyciu rozbudowanego systemu rzemiosła. Oprócz obrony przed żywymi trupami, musimy zatroszczyć się o takie rzeczy jak woda i pożywienie oraz regularny odpoczynek w bezpiecznej kryjówce. Obecny w grze cykl dobowy ma też wpływ na to, z jakimi przeciwnikami przyjdzie nam się zmierzyć w danym momencie. Oprócz trybu fabularnego rozegrać można osiem wyzwań, których wyniki publikowane są w internetowym rankingu graczy. Wersja How to Survive Third Person Standalone oferuje ponadto zawartość z pakietów Hello My Name is Nina i Shoot Escape oraz kilka dodatkowych bonusów.

Barricade!

cena: 8,00 zł

DLC20 października 2014

Dodatek wprowadza do gry nowy tryb zabawy Barricade, w którym odpieramy ataki nieumarłych, w tym kilku specjalnych typów zombie, przy pomocy różnego rodzaju barykad, pułapek i przeszkód, które wcześniej sami tworzymy z dostępnych przedmiotów.

One Shot Escape

cena: 4,00 zł

DLC20 października 2014

Dodatek wprowadza do gry nowy tryb zabawy One Shot Escape. Znacznie zwiększa on poziom trudności zmagań, uwzględniając takie rozwiązania jak permanentna śmierć, zwiększona wytrzymałość i siła przeciwników oraz zdecydowanie mniejsza ilość surowców.

El Diablo Islands

cena: 21,00 zł

DLC4 września 2014

Dodatek wprowadza do gry szereg nowości, w tym nowe lokacje (trzy wyspy wulkaniczne), klasy postaci (naukowiec i asystent), broń (Electro Gun, Blower Gun), nowe typy zombie i szereg pomniejszych dodatków, pokroju toksycznych chmur, rzek lawy i warunków atmosferycznych (mgła, sztorm).

Hello my name is... Nina

cena: 8,00 zł

DLC28 maja 2014

Dodatek wprowadza do gry nową bohaterkę, Ninę. Postać może korzystać m.in. z miotacza ognia.

Kovac’s Way

cena: 8,00 zł

DLC30 kwietnia 2014

Dodatek aktywuje wyższy poziom trudności, objawiający się m.in. większą ilością przeciwników cechujących się większą siłą, kolejnymi gatunkami dzikich zwierząt, bardziej nieprzewidywalną pogodą, a także rozmaitymi utrudnieniami (np. konieczność ładowania latarki czy podtrzymywania ognia w obozowisku).