Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2013, 09:06

autor: Góral

How to Survive na pierwszym gameplayu. Premiera w tym miesiącu

Firma 505 Games, wydawca gry How to Survive, opublikowała pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC 23 października.

Pod koniec maja bieżącego roku zapowiedziano grę How to Survive od studia EKO Software. Po kilku miesiącach oczekiwania, nadszedł w końcu czas na prezentację rozgrywki. Jednocześnie ujawniono, że projekt trafi na rynek 23 października.

Powyższy materiał wideo pokazuje podstawowe założenia produkcji. Zgodnie z tytułem gry, zabawa polega na przetrwaniu, co nie oznacza jednak tylko i wyłącznie walki z ciągle nacierającymi wrogami. W How to Survive należy także zatroszczyć się o pożywienie, wodę i odpoczynek. Ważne jest również poznanie sposobów na leczenie się dostępnymi roślinami i wytwarzanie broni ze znalezionych części.

Pecetową edycję tytułu można już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie Steam. Do 31 października gra dostępna jest w obniżonej cenie i obecnie da się ją kupić za 9,79 euro (około 41 zł). Przy okazji poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe. Do uruchomienia produkcji potrzebne są następujące podzepoły:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo lub lepszy,
  • Karta grafiki: ATI/AMD seria Radeon 5700, Nvidia GeForce GT240 lub podobne,
  • Pamięć: 4 GB RAM,
  • System operacyjny: Windows XP.

How to Survive ukaże się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC. W późniejszym czasie tytuł trafi także do użytkowników Wii U.

How to Survive to gra typu survival. - How to Survive na pierwszym gameplayu. Premiera w tym miesiącu - wiadomość - 2013-10-16
How to Survive to gra typu survival.

How to Survive na pierwszym gameplayu. Premiera w tym miesiącu - ilustracja #3EKO Software to francuski deweloper gier wideo, założony w 1999 roku. Firma nie ma na swoim koncie wielkich hitów, ale to solidne studio, tworzące produkcje ze średniej półki. W portfolio firmy znajdziemy takie tytuły jak Storm, Cyberbike, Downstream Panic czy też Wanted Corp.