Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2013, 09:06

autor: Góral

How to Survive na pierwszym gameplayu. Premiera w tym miesiącu

Firma 505 Games, wydawca gry How to Survive, opublikowała pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC 23 października.

Pod koniec maja bieżącego roku zapowiedziano grę How to Survive od studia EKO Software. Po kilku miesiącach oczekiwania, nadszedł w końcu czas na prezentację rozgrywki. Jednocześnie ujawniono, że projekt trafi na rynek 23 października.

Powyższy materiał wideo pokazuje podstawowe założenia produkcji. Zgodnie z tytułem gry, zabawa polega na przetrwaniu, co nie oznacza jednak tylko i wyłącznie walki z ciągle nacierającymi wrogami. W How to Survive należy także zatroszczyć się o pożywienie, wodę i odpoczynek. Ważne jest również poznanie sposobów na leczenie się dostępnymi roślinami i wytwarzanie broni ze znalezionych części.

Pecetową edycję tytułu można już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie Steam. Do 31 października gra dostępna jest w obniżonej cenie i obecnie da się ją kupić za 9,79 euro (około 41 zł). Przy okazji poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe. Do uruchomienia produkcji potrzebne są następujące podzepoły:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo lub lepszy,
  • Karta grafiki: ATI/AMD seria Radeon 5700, Nvidia GeForce GT240 lub podobne,
  • Pamięć: 4 GB RAM,
  • System operacyjny: Windows XP.

How to Survive ukaże się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC. W późniejszym czasie tytuł trafi także do użytkowników Wii U.

How to Survive to gra typu survival. - How to Survive na pierwszym gameplayu. Premiera w tym miesiącu - wiadomość - 2013-10-16
How to Survive to gra typu survival.

How to Survive na pierwszym gameplayu. Premiera w tym miesiącu - ilustracja #3EKO Software to francuski deweloper gier wideo, założony w 1999 roku. Firma nie ma na swoim koncie wielkich hitów, ale to solidne studio, tworzące produkcje ze średniej półki. W portfolio firmy znajdziemy takie tytuły jak Storm, Cyberbike, Downstream Panic czy też Wanted Corp.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

How to Survive

How to Survive