Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2013, 08:13

autor: Góral

Angry Birds Go! - zaprezentowano fragmenty rozgrywki. Gra ukaże się 11 grudnia

Opublikowano nowy zwiastun gry Angry Birds Go! - spin-offa popularnej serii logicznych zręcznościówek. Premiera odbędzie się 11 grudnia bieżącego roku na urządzeniach mobilnych (iOS, Android, Windows Phone 8 i BlackBerry 10).

Angry Birds Go! w skrócie:
  • Wyścigi kartów oparte na jednej z najpopularniejszych marek wśród gier wideo
  • Tytuł oferuje możliwość jazdy ulubionymi ptakami i świnkami, różnego rodzaju power-upy i trójwymiarową oprawę graficzną
  • Premiera została zaplanowana na 11 grudnia

Firma Rovio zaprezentowała nowy zwiastun gry Angry Birds Go!, zawierający fragmenty rozgrywki. Przy okazji ujawniono datę premiery produkcji, która została ustalona na 11 grudnia bieżącego roku. Tytuł ukaże się w wersji na urządzenia działające pod kontrolą systemów operacyjnych iOS, Android, Windows Phone 8 oraz BlackBerry 10.

W załączonym materiale wideo obejrzycie jak w akcji prezentują się wyścigi kartów z Wściekłymi Ptakami w rolach głównych. Na pierwszy rzut oka widać, że rozgrywka nie odbiega zbytnio od innych produkcji tego typu. Mamy więc przyjemną, kreskówkową oprawę graficzną, różnego rodzaju moce, dopalacze i pokręcone trasy.

Dodatkowo warto wspomnieć, że gra wykorzysta technologię Telepods, dzięki której zakupione w sklepie specjalne figurki (wyprodukowane przez firmę Hasbro), przeniesiemy do zabawy, wykorzystując kamerę urządzenia.

Angry Birds Go! to spin-off popularnej serii gier casualowych. - Angry Birds Go! - zaprezentowano fragmenty rozgrywki. Gra ukaże się 11 grudnia - wiadomość - 2013-10-16
Angry Birds Go! to spin-off popularnej serii gier casualowych.

Angry Birds Go! - zaprezentowano fragmenty rozgrywki. Gra ukaże się 11 grudnia - ilustracja #2Marka Angry Birds zadebiutowała w 2009 roku wraz z pierwszą odsłoną serii. Do tej pory ukazało się kilka głównych części, polegających na strzelaniu ptakami do świnek chowających się w różnych budowlach, a także gra Bad Piggies. Gracz wciela się w niej w prosiaki konstruujące pojazdy z dostępnych elementów.