Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

NecroVision - poradnik do gry

NecroVision - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) | Solucja poradnik NecroVision

Wyłącz pole magicznej energii

Nie chodzi wszakże o tą obok ale o inną, którą dostrzeżesz zaraz po skierowaniu się smokiem na dół tunelu (15). Zabijając gęsto rozsianych w okolicy wampirzych wojowników, dobij do konstrukcji z generatorem prądu na wierzchu (16). Potraktuj go naturalnie soczystym podmuchem.

1 - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry
Dalej czeka Cię stosunkowo długa droga wypełniona walkami z wrogiem (17) - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry

Dalej czeka Cię stosunkowo długa droga wypełniona walkami z wrogiem (17). Będziesz mijał mosty wypełnione wampirami, zarówno te naturalne jak i zbudowane ku chwale królestwa oraz mierzył się z zastępami smoków. Ostatecznie zawitasz w wypełnionej niebieskim światłem grocie (18) z podobnym co ostatnio zadaniem.

2 - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry
Wyłącz barykadę energetyczną - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry

Wyłącz barykadę energetyczną

Wejdź do fortecy i wyłącz pole energetyczne

W pierwszej fazie kompletowania misji, musisz wzbić się w powietrze i nakierować się na docelową fortecę. Upewnij się wokół nie ma już żadnego demonicznego i wampirzego poskudztwa, po czym wysiądź we wskazanym punkcie (19).

3 - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry
Zanim wejdziesz do fortecy zajrzyj za prawy róg budowli (20) zabierając sekretny miotacz ognia - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry

Zanim wejdziesz do fortecy zajrzyj za prawy róg budowli (20) zabierając sekretny miotacz ognia. Ostatecznie znajdziesz się w korytarzu wypełnionym po brzegi wampirami (21), który kończy się dwoma generatorami (22). Niech ten magiczny prąd przestanie płynąć - uznał Simon Bukner sięgając po swoją ulubioną pukawkę.

4 - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry
Zniszcz maszynę - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry

Zniszcz maszynę

Wróć do smoka nakierowując go później na niebieską jaskinię z latającymi agresorami (23). Dolecisz do konstrukcji przypominającą gigantyczna turbinę, choć nie musisz ją burzyć, co zresztą jest niewykonalne, tylko odszukaj następną prądnicę (24).

5 - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry
Sugeruje zrobić to dość szybko, chyba, że chcesz jeszcze na dokładkę wybić krwiopijców poukrywanych w różnych zakamarkach pieczary - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry

Sugeruje zrobić to dość szybko, chyba, że chcesz jeszcze na dokładkę wybić krwiopijców poukrywanych w różnych zakamarkach pieczary. Jeśli jesteś zresztą tak ambitny, możesz polecieć nawet dalej, w ślepy zaułek z murem po bokach gdzie dokonasz dodatkowej anihilacji, tak dla zabawy.

Wróć do wyłączonej zapory elektrycznej

Tak czy siak obróć się na pięcie i słuchając pokornie kompasu, wróć do nieistniejącej już zapory. Droga wiedzie przez fortecę, czyli przez znany już tunel teraz wypełniony jednak zupełnie nowymi wrogami (25). W końcu zbliżysz się do kolejnego wyzwania (26).

6 - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry
7 - Rozdział 9 - Zemsta smoka (cz.2) - Solucja - NecroVision - poradnik do gry