Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Clive Barker's Undying - poradnik do gry

Clive Barker's Undying - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Światy | Clive Barker's Undying poradnik Clive Barker's Undying

Gra podzielona została na pięć większych światów, które łączy jedna, pełna grozy historia. Zależnie od miejsca gdzie przyjdzie nam eliminować kolejne grupy wściekłych potworów, będziemy mogli podziwiać wspaniałe kolorowe lokacje, oglądać dziwne malowidła na ścianach czy też biegać po zimnych, ciemnych i pełnych niebezpieczeństw korytarzach.

THE MANOR - Światy | Clive Barkers Undying - Clive Barkers Undying - poradnik do gry

THE MANOR

Od 1691 roku willa jest w posiadaniu rodziny Covenant. Jednak w miarę upływu czasu, budynek stawał się coraz bardziej tajemniczy. To tutaj rozpoczynamy całą historię. Dziwne, nie dające się racjonalnie wytłumaczyć sploty wydarzeń, budują atmosferę grozy i strachu. Wiszące trupy, szalejące po domu duchy oraz potwory od razu dadzą naszemu bohaterowi do myślenia. Przyjdzie nam tu zwiedzić prawie całą posiadłość - od kuchni poprzez pokoje mieszkalne, wielkie stylowe sale, w końcu po niewielką kapliczkę. Duża ilość długich ciemnych korytarzy oraz odczucie silnego przeciągu (fruwające firany - super!) doskonale oddają mroczną, tajemniczą, pełną grozy atmosferę, która cały czas towarzyszy rozgrywce. Jeśli słyszałeś, że śmierć może czaić się wszędzie, tutaj znajdziesz dosłowne tego odzwierciedlenie.

MONASTERY - Światy | Clive Barkers Undying - Clive Barkers Undying - poradnik do gry

MONASTERY

Ta pradawna budowla, była kiedyś domem wielu mnichów opiekujących się Stojącymi Kamieniami (Standing Stones). Jednak dziś pozostały z jej świetności tylko ruiny - rozpadające się ściany i sypiące sufity. Jeśli użyjemy na miejscu Scrye, będzie nam dane zobaczyć duchy spacerujących mnichów - jak za dawnych, dobrych czasów. Żyli oni tutaj spokojnie, mając na oku kamienie, modlili się w ciszy i spokoju, nie przeszkadzając nikomu. Nie wiadomo dlaczego zniknęli w dziwnych okolicznościach. Ciemne pomieszczenia, zapadające się podłogi oraz niesamowite, po prostu przesycone grozą katakumby, to doskonałe miejsce dla poszukiwacza przygód. Jednak czy wystarczy ci odwagi aby tutaj wkroczyć?

ETERNAL AUTUMN - Światy | Clive Barkers Undying - Clive Barkers Undying - poradnik do gry

ETERNAL AUTUMN

Piękny widok zachodu słońca kontrastuje z nieurodzajną, ciemną ziemią oraz martwymi skałami. Na każdym kroku daje się tutaj odczuć dziwną florę i faunę. Jednak nie można zaprzeczyć, że przedzierające się przez pagórki promyki zachodzącego słońca to piękny, pełen tajemniczości widok. Aż chciały by się tam teraz znaleźć i naprawdę uczestniczyć w horrorze, jaki się tam rozgrywa. Nasz zapał mogą jednak ostudzić pałętające się po okolicy różnego rodzaju poczwary, które nie lubią nieproszonych gości. Naprawdę warto tutaj zajrzeć!

PIRATES COVE - Światy | Clive Barkers Undying - Clive Barkers Undying - poradnik do gry

PIRATE'S COVE

Ta jaskinia piratów ma bardzo interesującą historię. Położona pod willą rodziny Covenant, była niegdyś przez nią używana w celu szmuglowania zakazanych towarów. Pewien okres czasu pieczę nad nią sprawowali także piraci. Jednak kiedy władze wojskowe odkryły jej położenie, wysłano tutaj cały garnizon, który krwawo rozprawił się ze złodziejaszkami. Teraz jaskinia przeszła we władanie Trasanti, więc należy mieć się tutaj na baczności. Spotkamy tu poza tym mnóstwo dziwnych potworów, jednak po tym co już wcześniej widzieliśmy, nie wywrą one na nas szczególnego wrażenia.

ONEIROS - Światy | Clive Barkers Undying - Clive Barkers Undying - poradnik do gry

ONEIROS

Mityczne miasto zagubionych dusz. Czerwone, przepełnione krwią niebo oraz wielkie przestrzenie, z licznymi otchłaniami - oto co znajdziemy w tym świecie. Jedyne zabudowania, jakie tu się znajdują, to lewitujące w przestrzeniu górki oraz ruiny różnorakich budowli, połączone ze sobą niewielkimi mostami czy schodami. Jeden nieuważny krok i możemy spać w nieskończoną otchłań. Nie wiadomo do końca, na co możesz tutaj natrafić - jedno jest pewne, będzie to coś bardzo potężnego, niesamowitego, groźnego i bardzo tajemniczego...