Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados: Wanted Dead or Alive - poradnik do gry

Desperados: Wanted Dead or Alive - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados: Wanted Dead or Alive - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Desperados: Wanted Dead or Alive to strategiczna gra RTS, łącząca elementy gier przygodowych z intelektualnym wyzwaniem do jakiego zmuszają nas gry taktyczne - Desperados: Wanted Dead or Alive - poradnik do gry


Desperados: Wanted Dead or Alive to strategiczna gra RTS, łącząca elementy gier przygodowych z intelektualnym wyzwaniem do jakiego zmuszają nas gry taktyczne. W Desperados, której fabuła rozgrywa się na Dzikim Zachodzie, gracz kontroluje drużynę sześciu kowbojów pod dowództwem rewolwerowca, Johna Coopera. Każdy z pozostałych członków posiada inne umiejętności. Sam Williams jest ekspertem od materiałów wybuchowych, Doc McCoy cyrulikiem potrafiącym wyyleczyć lżejsze rany, Kate O'Hara pokerową hazardzistką, Inigo Sanchez to prosty bandyta z wielgachną bronią, a Mia Yung to doświadczona szulerka. Do pokonania mają 25 map powiązanych ciekawą fabułą.

Autor niniejszego poradnika przedstawił w nim szczegółowy opis czynności jakie należy wykonać aby pomyślnie zakończyć wszystkie 25 misji zawartych w grze. Nie są to oczywiście jedyne słuszne rozwiązania ale ich poprawne wykonanie z pewnością zagwarantuje, iż dana misja zakończy się sukcesem. Oprócz opisu słownego, do każdej z misji dołączona została mapka z zaznaczonymi na niej newralgicznymi punktami (przeciwnicy na których należy szczególnie uważać, ważne budynki, przedmioty, itp.).

1 - Desperados: Wanted Dead or Alive - poradnik do gry

Autor Poradnika

Jacek Hałas

Jacek Hałas

Z GRYOnline.pl współpracuje od czasów prehistorycznych, skupiając się na opracowywaniu poradników do gier dużych i gigantycznych, choć okazjonalnie zdarzają się i te mniejsze. W swoim dorobku autorskim, oprócz ponad 200 poradników, ma również m.in. recenzje, zapowiedzi i teksty publicystyczne. Prywatnie jest graczem niemal wyłącznie konsolowym, najchętniej grywającym w przygodowe gry akcji (najlepiej z dużym naciskiem na ciekawą fabułę), wyścigi i horrory. Ceni również skradanki oraz taktyczne turówki w stylu XCOM. Gra dużo, nie tylko w pracy, ale także poza nią, polując - w granicach rozsądku i wolnego czasu - na trofki i platyny. Poza grami lubi wycieczki rowerowe, a także dobrą książkę, szczególnie autorstwa Stephena Kinga oraz seriale (z klasyków najbardziej Gwiezdne Wrota, Rodzinę Soprano i Supernatural).

więcej


Informacje o Desperados: Wanted Dead or Alive - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 27, ilustracje: 27 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Desperados: Wanted Dead or Alive - poradnik do gry