Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sid Meier's Pirates! (2004) - poradnik do gry

Sid Meier's Pirates! (2004) - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sid Meier's Pirates! (2004) - poradnik do gry

Jak zostać postrachem mórz? Poradnik ten jest wyczerpującym zbiorem informacji na temat najnowszej odsłony gry Sid Meier’s Pirates!, a zawarta w nim skondensowana dawka wiadomości z pewnością dobrze przysłuży się podbijaniu karaibskich osad i zatapianiu wrogich okrętów.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Niniejszy poradnik, który oddaje w Wasze ręce, jest wyczerpującym zbiorem informacji na temat najnowszej odsłony Sid Meiers Pirates - Sid Meiers Pirates! (2004) - poradnik do gry

Niniejszy poradnik, który oddaje w Wasze ręce, jest wyczerpującym zbiorem informacji na temat najnowszej odsłony Sid Meier's Pirates! Z racji tego, że zarówno oryginalna instrukcja, jak i zawarta w programie "piratopedia" nie należą do przesadnie dokładnych (a momentami zawierają nawet rażące błędy), zadbałem o to, aby skoncentrować się równo na wszystkich aspektach rozgrywki. Mam nadzieję, że zawarta w tym poradniku skondensowana dawka wiadomości, dobrze przysłuży się Wam w podbijaniu karaibskich osad i zatapianiu wrogich okrętów.

Autor Poradnika

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej


Informacje o Sid Meier's Pirates! (2004) - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 72, ilustracje: 119 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Sid Meier's Pirates! (2004) - poradnik do gry