Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Młócenie w terenie Expeditions MudRunner poradnik to najlepsze porady na start. Opisujemy wszystkie mechaniki, samochody, wyposażenie, ulepszenia, regiony, wymagania sprzętowe, długość gry, sterowanie.

Ostatnia aktualizacja: 11 marca 2024

Nasz poradnik do Expeditions A MudRunner Game stanowi kompleksowy zbiór najważniejszych informacji związanych z najnowszą odsłoną lubianego, terenowego cyklu. Na jego łamach znajdziecie szereg przydatnych informacji związanych z grą oraz jej różnorodnymi mechanikami. Nie zbarakło działu poświęconego różnorodnym, obecnym w produkcji znajdźkom i sekretom. W poszukiwaniu ich pomoże Wam nasza interaktywna mapa. Część poradnika poświęciliśmy również odpowiedziom, na najczęściej zadawane prze graczy pytania. Zebrane tutaj informacje pomogą Wam podczas trudnych wybraw w terenie.

Expeditions A MudRunner Game: Zawartość poradnika

W pierwszej części poradnika znajdziecie zestaw najważniejszych informacji o podstawowych mechanikach gry, które przydadzą się zwłaszcza na początku zabawy. Zestaw porad na start zaprezentuje Wam kilka technik, które przydadzą się już od pierwszych minut rozgrywki. Poza tym, w rodziale przeczytacie także o: poziomie trudności, właściwościach poszczególnych pojazdów oraz zastosowaniu konkretnych akcesoriów i narzędzi.

Rozdział FAQ poświęcny został odpowiedziom na najczęściej zadawane przez graczy pytania.

Kolejna część poradnika poświęcona została zagadnieniu różnorodnych znajdziek oraz sekretów. Podpowiadamy, gdzie szukać m.in. porzuconych samochodów i stref zrzutu.

Ostatni rozdział to aneks, w którym przeczytacie więcej na temat samej produkcji. Znajdziecie tutaj podsumowanie informacji związanych z wymaganiami sprzętowymi, długością gry czy dostępnymi wersjami językowymi. Łowców osiągnięć zapraszamy także do naszego poradnika trofeowego.

Expeditions A MudRunner Game: Szybkie porady na start

 1. Poświęćcie czas na dobre przygotowanie - wykorzystajcie czas przed misją na dobre przestudiowanie jej warunków oraz właściwe przygotowanie się do drogi.
 2. Nie zapominajcie o zmianie parametrów pojazdu w terenie - w trudnych sytuacjach spróbujcie użyć opcji blokady dyferencjału lub zmiany ciśnienia powietrza w oponach.
 3. Nie zniechęcajcie się po porażce - bądźcie gotowi na powtarzanie pewnych etapów i cierpliwie eksperymentujcie w trudniejszych lokacjach.
 4. Wyprawiajcie więcej niż jedną ciężarówkę - przygotujcie sobie zapasowy pojazd, który w razie kłopotów ruszy z pomocą.
 5. Rozglądajcie się po okolicy - miejscie podczas jazdy oczy otwarte i rozglądajcie się za rozsianymi po mapie aktywnościami pobocznymi.

Po bardziej szczegółowe porady, zapraszamy na dedykowaną stronę poradnika Porady na start.

Expeditions A MudRunner Game: Podstawy

 1. Poziomy trudności - na stronie tej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat poziomu trudności gry.
 2. Najlepsze ulepszenia - wyjaśniamy, w jaki sposób działa system ulepszeń w Expeditions, skąd je pozyskiwać, a także na jakie się zdecydować.
 3. Pojazdy - na stronie tej wyjaśniamy, czym różnią się dostępne w grze klasy samochodów, a także podpowiadamy, który z nich wybrać do jakiej sytuacji.

Expeditions A MudRunner Game: FAQ

 1. Jak wyciągnąć z błota pierwszy samochód? - podpowiadamy, jak poradzić sobie z pierwszą misją wymagającą odholowania zakopanego pojazdu.
 2. Jak zbudować most? - ze strony tej dowiecie się wszystkich informacji związanych z budowaniem mostów na mapie.
 3. Jakie są różnice między regionami? - wyjaśniamy i radzimy, w jaki sposób poruszuszać się po pustynnych terenach Arizony oraz po górzystych Karpatach.
 4. Jak przełączać się miedzy pojazdami? - na stronie tej podpowiemy Wam, w jaki sposób możecie przełączyć się pomiędzy wyprawionymi na ekspedycję pojazdami.
 5. Jak wynajmować specjalistów? - ze strony tej dowiecie się wszystkich najważniejszych informacji na temat mechaniki wynajmywanych specjalistów oraz oferowanych przez nich bonusów.
 6. Jak zarabiać pieniądze? - podpowiadamy, w jaki sposób szybko zdobyć fundusze potrzebne do zainwestowania w Wasz wirtualny garaż.
 7. Jak przejeżdżać przez wodę? - na tej stronie przedstawiamy szereg strategii oraz porad, które pomogą Wam w przekraczaniu zbiorników wodnych i podczas jazdy na podmokłym terenie.

Expeditions A MudRunner Game: Długość gry

Najnowsza odsłona symulatora jazdy w terenie, według zapewnień deweloperów, oferuje zabawę na około 100 godzin. Czas ten może oczywiście ulec zmianie w zależności od tego, jakich aktywności podejmie się gracz.

Więcej na temat długości gry oraz pobocznych aktywności przeczytacie na stronie Długość gry w naszym poradniku.

Expeditions A MudRunner Game: Trofea, Osiągnięcia

Expeditions A MudRunner Game pozwala na zdobycie 20 osiągnięć. Część z nich będziecie w stanie odblokować podczas standardowej rozgrywki. Niektóre z nich wymagać będę jednak od Was spełnienia mniej oczywistych wymagań. Po więcej porad i informacji na temat achievementów zajrzyjcie na stronę Trofea/Osiągnięcia w naszym poradniku.

Expeditions A MudRunner Game: Wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 10/11 (wersja 64-bit)
 2. Procesor: Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 1300X
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB pamięci VRAM) / AMD Radeon R7 370 (2GB pamięci VRAM)
 5. Dysk twardy: 20 GB
 6. Wersja biblioteki: DirectX 11

Autor Poradnika

Adam Celarek

Adam Celarek

Grami interesuje się od najmłodszych lat. Absolwent filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie obronił pracę z zakresu ludologii. Pracę w GRY-Online.pl rozpoczął na początku 2023 roku. W redakcji pełni rolę autora poradników. Entuzjasta RPG-ów, nietuzinkowych gier indie oraz kompetytywnych tytułów e-sportowych (głównie bijatyk oraz gier MOBA). Poza grami interesuje się także papierowymi grami fabularnymi oraz karciankami kolekcjonerskimi. Miłośnik oldskulowej technologii i stylu retro.

więcej


Informacje o Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 28 lutego 2024

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.