Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Expeditions MudRunner: Najlepsze ulepszenia Expeditions MudRunner poradnik, porady

Expeditions A MudRunner Game oferuje szeroki zakres modyfikacji samochodu. Na tej stronie podpowiemy Wam, który ulepszenia będą najlepsze do konkretnych sytuacji.

Ostatnia aktualizacja: 6 marca 2024

Jak przystało na tytuł stawiający na realistycznie odwzorowanie jazdy w terenie, Expeditions A MudRunner Game umożliwia grającym szczegółowe modyfikowanie wielu części i układów w pojeździe. Odpowiednio dobrane ulepszenia stanowić mogą o zwycięstwie lub porażce podczas wykonywania trudnych misji. Na tej stronie tej podpowiemy Wam gdzie dokonywać modyfikacji, jak je zdobywać oraz które z nich przydadzą się w konkretnych scenariuszach.

Jak instalować i zdobywać modyfikacje?

Modyfikacji pojazdu dokonacie w menu odprawy przed udaniem się na ekspedycję - Expeditions MudRunner: Najlepsze ulepszenia - Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Modyfikacji pojazdu dokonacie w menu odprawy przed udaniem się na ekspedycję. Po wybraniu samochodu, na ekranie garażu wciśnijcie klawisz opisany jako "Dostosuj". Z dostępnych zakładek wybierzcie "Modyfikuj" skąd będziecie mogli dostosować wybrane aspekty samochodu wybierając odpowiednie części z listy.

Z poziomu listy możecie także kupować nowe części do swoich samochodów. Niektóre elementy dostępne będą do zakupu od razu. Inne zmusza Was do ukończenia konkretnej ekspedycji, zanim będziecie mogli się w nie wyposażyć. Warunki odblokowania możecie podejrzeć wybierając interesującą Was część oznaczoną ikoną kłódki.

Alternatywnym sposobem na pozyskiwanie ulepszeń jest odkrywanie ich podczas eksploracji świata - Expeditions MudRunner: Najlepsze ulepszenia - Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Alternatywnym sposobem na pozyskiwanie ulepszeń jest odkrywanie ich podczas eksploracji świata. Ten rodzaj znajdziek rozpoznacie po ikonie koła zębatego oraz strzałki. Odnalezione i zebrane ulepszenia będą na Was czekać w garażu.

Zostało jeszcze 72% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie