Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Expeditions MudRunner: Pojazdy Expeditions MudRunner poradnik, porady

W Expeditions A MudRunner Game przyjdzie Wam zasiąść za kierownicą wielu różnorodnych samochodów terenowych. Na stronie tej przedstawimy Wam podstawowe informacje o każdym typie pojazdu.

Ostatnia aktualizacja: 10 marca 2024

Samochody dostępne w Expeditions A MudRunner Game dzielą się na 3 kategorie. Wszystkie z nich mają swoje wady i zalety, które odpowiednio wykorzystane, pomogą Wam sprawnie poruszać się po nawet najbardziej nieprzyjaznym terenie. Na tej stronie poradnika krótko scharakteryzujemy każdy z typów pojazdów, a także podpowiemy Wam, kiedy z nich korzystać.

Piloty

Lekkie samochody terenowe - Expeditions MudRunner: Pojazdy - Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Lekkie samochody terenowe. Choć nie oferują zbyt dużej ładowności czy uciągu w porównaniu z większymi pojazdami, to nadrabiają to zwinnością oraz znakomitym stosunkiem mocy silnika do masy. Znakomicie nadadzą się do misji eksploracyjnych oraz zwiadowczych. Ich niewielkie spalanie zapewnia także dość duży zasięg na jednym baku. Samochód tego typu dość łatwo jest również wyciągnąć z tarapatów przy pomocy zwykłej wyciągarki. Niestety, drobne piloty są w stanie przewozić tylko niektóre rodzaje specjalistycznej aparatury potrzebnej do wykonania niektórych misji.

Pojazdy terenowe

Większe ciężarówki przystosowane do jazdy w terenie - Expeditions MudRunner: Pojazdy - Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Większe ciężarówki przystosowane do jazdy w terenie. Nie tak zwinne jak mniejsze piloty, nadrabiają znacznie mocniejszymi silnikami. Są również bardziej wytrzymałe i mogą przewozić zdecydowanie więcej ładunku i specjalistycznej aparatury (jak np. czujniki sejsmiczne). Stanowią dobry balans pomiędzy mocą, rozmiarem, wagą i wszechstronnością.

Pojazdy ciężkie

Kolosy przystosowane do jazdy w terenie. Manewrowanie nimi wymagać będzie nieco wprawy oraz uważnego planowania ścieżek. Mogą przewozić znaczne ilości materiałów, zasobów oraz największą aparaturę badawczą. Nieostrożna jazda tak masywnym pojazdem łatwo może zakończyć się zakopaniem w grząskim gruncie. Przed wyruszeniem w drogę warto zaopatrzyć je w zestaw odpowiednich modyfikacji, na temat których przeczytacie więcej na stronie poradnika Najlepsze ulepszenia.

Zostało jeszcze 70% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie