Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Expeditions MudRunner: Jak przełączać się miedzy pojazdami? Expeditions MudRunner poradnik, porady

Expeditions A MudRunner Game pozwala Wam oddelegować na misję więcej niż jeden samochód. Na stronie tej podpowiemy Wam jak i kiedy możecie przełączać się miedzy posiadanymi pojazdami.

Ostatnia aktualizacja: 5 marca 2024

Misje w Expeditions A MudRunner Game pozwalają Wam na odprawienie w teren więcej niż jednego pojazdu. Opcja ta może okazać się przydatna w sytuacji, w której jeden z Waszych pojazdów utknie gdzieś głęboko w terenie i będzie potrzebować pomocy. Na tej stronie poradnika podpowiemy Wam w jaki sposób możecie przełączać się pomiędzy wyprawionymi pojazdami oraz jakie są ograniczenia tej funkcjonalności.

Przełączanie pomiędzy pojazdami w trakcie misji

By móc przełączyć się miedzy pojazdami w terenie, konieczne będzie wyprawienie na daną misję więcej niż jednego pojazdu - Expeditions MudRunner: Jak przełączać się miedzy pojazdami? - Expeditions MudRunner - poradnik do gry

By móc przełączyć się miedzy pojazdami w terenie, konieczne będzie wyprawienie na daną misję więcej niż jednego pojazdu. Dokonacie tego wypełniając wolne sloty samochodów w menu odprawy przed ekspedycją. Na ekranie mapy będziecie mogli zdecydować, która ciężarówka pojawi się w której bazie wypadowej. Po podjęciu wszystkich decyzji zostaniecie wrzuceni do gry za kierownicą jednego z wybranych samochodów.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie