Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Expeditions MudRunner: Jak zarabiać pieniądze? Expeditions MudRunner poradnik, porady

Zarobiona gotówka w Expeditions A MudRunner Game przydaje się do kupowania nowych pojazdów oraz ulepszeń. Na stronie tej podpowiemy Wam, jak szybko się wzbogacić.

Ostatnia aktualizacja: 7 marca 2024

Expeditions A MudRunner Game posiada wbudowaną mechanikę zarabiania pieniędzy i zarządzania budżetem. Każda misja wiąże się z wydatkami na zapasowe części, paliwo i sprzęt. Wykonywanie ekspedycji nagradza Was jednak kolejnym zastrzykiem gotówki, którą zainwestować możecie w dalszy rozwój swojej terenowej floty. Na stronie tej przedstawimy Wam kilka porad, dzięki którym szybko zasilicie swoje growe konto.

Wykonywanie misji

Najbardziej oczywistym sposobem na zarabianie pieniędzy w Expeditions jest rzecz jasna wykonywanie kolejnych misji - Expeditions MudRunner: Jak zarabiać pieniądze? - Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Najbardziej oczywistym sposobem na zarabianie pieniędzy w Expeditions jest rzecz jasna wykonywanie kolejnych misji. W raporcie przed wyruszeniem w drogę podejrzycie jaką kwotę zaliczki otrzymacie, a także ile pieniędzy i nagród dostaniecie po wykonaniu powierzonego zadania. Przed wyruszeniem w drogę warto przeanalizować jaki koszta poniesiecie wyprawiając samochód w teren. Wysłanie całej armady wyładowanej sprzętem może okazać się mało opłacalne w przypadku prostych i słabo płatnych zleceń.

Zostało jeszcze 72% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie