Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Expeditions MudRunner: Jak zbudować most? Expeditions MudRunner poradnik, porady

Podczas jednej z ekspedycji w Expeditions A MudRunner Game, Waszym zadaniem będzie dostarczenie materiałów do budowy mostu. Na stronie tej podpowiadamy, jak to zrobić.

Ostatnia aktualizacja: 7 marca 2024

Podczas wykonywania jednej z pierwszych misji na terenie Arizony, Breaking Brad, Waszym zadaniem będzie dostarczenie materiałów potrzebnych do skonstruowania mostu nad rzeką. Gra w dość zdawkowo tłumaczy, skąd pozyskać części potrzebne do budowy. Na stronie tej wyjaśnimy Wam, jak zdobyć potrzebne zasoby.

Skąd pozyskać części na budowę mostu?

W raporcie przed misja Breaking Brad, gra informuje Was, że będziecie musieli zabrać ze sobą zapasowe części - Expeditions MudRunner: Jak zbudować most? - Expeditions MudRunner - poradnik do gry

W raporcie przed misja Breaking Brad, gra informuje Was, że będziecie musieli zabrać ze sobą zapasowe części. Do zbudowania struktury konieczne będzie wykorzystanie części zapasowych - tych samych, których używacie do naprawy samochodu w terenie.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie