Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Expeditions MudRunner: Długość gry Expeditions MudRunner poradnik, porady

Expeditions A MudRunner Game to słusznych rozmiarów tytuł, który może dostarczyć wielu godzin zabawy. Na stronie tej zdradzimy Wam, ile czasu zajmie Wam przejście terenowego symulatora.

Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2024

Mnogość dostępnych w grze map, różnorodnych misji oraz aktywności pobocznych w połączeniu z dość powolnym stylem rozgrywki sprawia, że w Expeditions A MudRunner Game spokojnie spędzić można wiele długich godzin. Na tej stronie poradnika przybliżymy Wam orientacyjnie, ile czasu będziecie musieli spędzić w terenie, by wycisnąć z gry 100%.

Ile zajmie przejście gry?

1 - Expeditions MudRunner: Długość gry - Expeditions MudRunner - poradnik do gry
  1. Expeditions A MudRunner Game składa się z 79 głównych misji rozrzuconych na przestrzeni 2 głównych regionów (oraz małego regionu samouczkowego). Według informacji przekazanych przez deweloperów, ukończenie ich wszystkich powinno zająć przeciętnemu graczowi około 100 godzin.
  2. Z naszych doświadczeń wynika, że twierdzenie to może być zgodne z prawdą. Dłuższe i trudniejsze ekspedycje wraz z etapem przygotowania mogą spokojnie zająć ponad godzinę. Nie wspominając już nawet o wszystkich potencjalnie nieudanych próbach.
  3. Ten dość długi czas może zostać jeszcze dodatkowo zwiększony poprzez udział w aktywnościach dodatkowych takich jak rozsiane po mapach zadania poboczne. Ambitni gracze mogą także spróbować swoich w sił w spełnianiu dodatkowych warunków związanych z każdą misją.