Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Expeditions MudRunner: Polska wersja językowa Expeditions MudRunner poradnik, porady

Expeditions A MudRunner Game to gra pełna tekstu oraz samochodowego żargonu. Ze strony tej dowiecie się, w jakich językach możecie zagrać, a także czy jest wśród nich polski.

Ostatnia aktualizacja: 29 lutego 2024

Expeditions A MudRunner Game jest produkcją stojącą przede wszystkim tekstem. W czasie zabawy, konieczne będzie zapoznanie się z raportami przed misją, a także dobre zrozumienie celów każdej z ekspedycji. Na szczęście, gra dostępna jest w wielu językach. Poniżej prezentujemy ich dokładną listę.

Napisy

W grze dostępna jest polska wersja w formie napisów. Poza nią, w grze dostępne są również następujące języki:

 1. Angielski;
 2. Francuski;
 3. Włoski;
 4. Niemiecki;
 5. Hiszpański;
 6. Chiński uproszczony;
 7. Chiński tradycyjny;
 8. Rosyjski;
 9. Polski;
 10. Czeski;
 11. Japoński;
 12. Koreański;
 13. Portugalski brazylijski.

Co istotne, gra komunikuje się z odbiorcą jedynie przy pomocy napisów. W produkcji nie występuje dubbing. Oznacza to, że wszystkie wersje językowe będą w stanie zagwarantować podobne, pełne doświadczenie.

Jak zmienić język gry?

Zmiana języka gry jest bardzo prosta - Expeditions MudRunner: Polska wersja językowa - Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Zmiana języka gry jest bardzo prosta. Z menu pauzy lub menu głównego gry wybierzcie opcję "Ustawienia". W pierwszej zakładce "Gra", skierujcie się do podpunktu "Język" skąd będziecie mogli wybrać interesującą Was wersję. Zmiana wersji językowej następuje natychmiastowo i nie wymaga od Was restartowania gry lub przeładowywania punktu zapisu.