Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Expeditions MudRunner: Czy będzie w Game Pass? Expeditions MudRunner poradnik, porady

Wiele osób nieprzekonanych do specyficznego stylu rozgrywki w Expeditions A MudRunner Game może chcieć przetestować grę w ramach abonamentu Game Pass. Na stronie tej odpowiadamy, czy gra dostępna będzie w ramach usługi.

Ostatnia aktualizacja: 10 marca 2024

Symulator jazdy samochodem w terenie to dość specyficzny rodzaj gry, który nie koniecznie musi przypaść do gustu każdemu grającemu. Nieprzekonani mogą chcieć wypróbować tytuł w ramach popularnego abonamentu Game Pass. Na tej strony poradnika wyjaśniamy, czy Expeditions A MudRunner Game pojawi się w ofercie Microsoftu.

Dostępność w Game Pass

Niestety, na chwilę obecną najnowsza gra studia Saber Interactive nie jest dostępna w ramach abonamentu Game Pass. Zarówno na PC, jak i na konsolach. Deweloperzy nie potwierdzili też na razie żadnych planów mających zmienić ten stan rzeczy w najbliższej przyszłości.

Promykiem nadziei może być jednak fakt, że ostatnia odsłona terenowej serii, SnowRunner z 2020 roku, jakiś czas temu pojawił się w usłudze Microsoft Game Pass - Expeditions MudRunner: Czy będzie w Game Pass? - Expeditions MudRunner - poradnik do gry

Promykiem nadziei może być jednak fakt, że ostatnia odsłona terenowej serii, SnowRunner z 2020 roku, jakiś czas temu pojawił się w usłudze Microsoft Game Pass. Starszy tytuł dostępny jest zarówno w wersji na komputery osobiste, jak i konsole Xbox. Może to sugerować, że Expeditions z czasem również dołączy do grona gier oferowanych w abonamencie. Przyszłość zapewne zweryfikuje tę teorię, zaś zainteresowani gracze póki co będą musieli zaopatrzyć się w tytuł w klasyczny sposób.