Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Sniper Elite 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Sniper Elite 5 - poradnik do gry

Sniper Elite 5 - poradnik do gry

Karl Zawodowiec Sniper Elite 5 poradnik, solucja to pełny opis przejścia, najlepsze porady na start, dotyczące rozwoju postaci, wyposażenia, broni, umiejętności i skradania. Opisujemy wszystkie misje główne i poboczne, sekrety, pojazdy, trofea, wymagania sprzętowe.

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2022

Poradnik do gry Sniper Elite 5 jest kompletnym przewodnikiem po produkcji studia Rebellion, który pomoże Wam w byciu dobrym snajperem oraz w pomyślnym ukończeniu kampanii fabularnej. Uwzględnia on również poboczne aktywności, znajdźki i sekrety oraz trofea, dzięki czemu będziecie w stanie zaliczyć wszystkie misje fabularne w 100%.

Sniper Elite 5: Zawartość poradnika

Najważniejszą częścią niniejszego poradnika jest szczegółowy opis przejścia, który bardzo dokładnie omawia 8 głównych misji kampanii oraz jej epilog. Każdy rozdział solucji podzieliliśmy na mniejsze strony, na których osobno zajęliśmy się opisaniem głównych celów misji, pobocznych zadań oraz lokalizacji sekretów. Oprócz tego przygotowaliśmy wysokiej jakości mapy lokacji odwiedzanych w ramach kolejnych zadań, na których zaznaczone są m.in. miejsca powiązane z questami, ważne lokacje czy miejsca odnajdywania znajdziek.

W naszym poradniku nie mogło zabraknąć miejsca dla przewodnika po grze oraz rozdziału FAQ. Możecie znaleźć przede wszystkim porady na start ze wskazówkami m.in. na temat ważnych mechanik czy taktyka walki pomocnej w utrzymaniu się przy życiu. Inne strony przewodnika dotyczą m.in. rozwoju postaci i jej wyposażenia, korzystania z najlepszych umiejętności czy umiejętnego skradania się i unikania wszczynania alarmów. Strony FAQ poruszają z kolei m.in. tematy zapisywania stanu gry, otwierania sejfów, odblokowania dostępu do tłumików, zasad korzystania z tymczasowych broni czy sposobów niszczenia wrogich pojazdów.

Główne rozdziały poradnika uzupełnione zostały przez szereg mniejszych stron i znalazł się wśród nich przede wszystkim poradnik trofeowy z informacjami na temat odblokowania 100% dostępnych osiągnięć i platynowego trofeum gry. Możecie też znaleźć informacje na temat wymagań sprzętowych, sterowania, opcji ułatwień dostępu czy tego ile czasu zajmuje przejście gry Sniper Elite 5.

Sniper Elite 5: Szybkie porady na start

 1. Jak najczęściej zapisujcie stan gry. W grze łatwo jest popełnić błąd i np. spudłować ważny strzał, zaalarmować przeciwników lub nagle znaleźć się na celowniku przegapionego snajpera. Możecie i powinniście zapisywać grę na różnych slotach i nie polegać wyłącznie na automatycznych zapisach.
 2. Starajcie się pozyskiwać bronie z tłumikami. Korzystanie z tłumika nie eliminuje całkowicie ryzyka, że przeciwnicy nie usłyszą odgłosu wystrzału z broni, ale je ogranicza. Jest to mimo wszystko wystarczająca zachęta żeby szukać broni tymczasowych z tłumikami oraz montować tłumiki na posiadanych broniach.
 3. Zagłuszajcie wystrzały z broni. Może do tego dojść jeśli znajdujecie się w strefie hałasu, czyli w zasięgu głośnych dźwięków dochodzących np. od uszkodzonego generatora czy strzelającego działa. Oddanie strzału z takiej strefy zamaskuje dźwięk wystrzału nawet jeśli nie używacie tłumika.
 4. Oznaczajcie wrogów lornetką. Z lornetki powinniście korzystać za każdym razem gdy zbliżycie się do nowej lokacji lub dotrzecie do jakiegoś punktu widokowego. Oznaczonych przeciwników możecie permanentnie śledzić, a także dowiadywać się o unikalnych przedmiotach z ich inwentarza (np. kod dostępu).
 5. Używajcie skupienia i radaru. Skupienie pozwala "przeskanować" otoczenie po to żeby np. pojawiły się kontury okolicznych przeciwników. W lokalizowaniu wrogów pomoże Wam też radar, na którym małe okręgi symbolizują przybliżoną lokalizację wrogów. Wszystko to pomoże Wam w zmniejszeniu ryzyka wykrycia.
 6. Odwiedzajcie wszystkie lokacje na mapie. W trakcie przechodzenia misji nie powinniście skupiać się wyłącznie na głównych celach, ale szukać też okazji do przeszukiwania opcjonalnych lokacji. Możecie w ten sposób odnajdywać m.in. warsztaty, znajdźki, unikalne bronie czy odblokowywać poboczne zadania.
 7. Dokładnie ustalajcie trajektorię lotu przy dalekich strzałach. Oddawanie strzałów do wrogów oddalonych o kilkaset metrów jest problematyczne - musicie brać pod uwagę siłę wiatru i opadanie pocisku. Na wszystkich poziomach trudności poza autentycznym pomoże Wam czerwony celownik, dzięki któremu będziecie mogli nanieść korekty jeszcze przed oddaniem strzału.
 8. Polegajcie na dodatkowym wyposażeniu. Najważniejszy element wyposażenia bohatera to jego snajperka, ale nie ignorujcie reszty jego sprzętu. Przydadzą się też Wam m.in. pistolet (z tłumikiem), butelki do odwracania uwagi oraz granaty, miny i ładunki wybuchowe do eliminowania pojazdów i grup przeciwników.

Więcej podpowiedzi do prowadzenia właściwej gry zamieściliśmy na osobnej stronie: Porady na start.

Sniper Elite 5: Wszystkie misje, solucja

Nasz opis przejścia gry Sniper Elite 5 szczegółowo omawia wszystkich 9 misji fabularnych z kampanii (8 głównych + 1 epilog). Solucję dla każdego etapu podzieliliśmy na mniejsze strony, które dotyczą głównych i pobocznych celów misji. Na osobnych stronach znalazły się też wysokiej jakości mapy, na których znajdziecie ważne lokacje oraz sekrety i znajdźki.

Misja 1 - Wał atlantycki

 1. Mapa misji 1 oraz opis lokacji - Na stronie jest mapa Colline Sur Mer z misji 1. Zaznaczyliśmy na niej ważne miejsca (m.in. radar, kryjówka ruchu oporu, wrogie konstrukcje) oraz lokalizacje sekretów i znajdziek.
 2. Zabezpieczenie plaży i pomoc ruchowi oporu - Z naszej solucji dowiecie się jak zniszczyć reflektory, jak bezpiecznie przejść przez plażę oraz jak uratować zaprzyjaźnionego członka ruchu oporu.
 3. Unieszkodliwienie radaru - Nasz opis przejścia omawia 2 główne metody zniszczenia radaru - skorzystanie z ładunków wybuchowych lub sabotowanie zasilania.
 4. Odzyskanie informacji ruchu oporu - Z solucji dowiecie się gdzie znajduje się kryjówka oporu, jak ją poprawnie zinfiltrować i gdzie znaleźć sejf z danymi wywiadowczymi.
 5. Spotkanie się z Charlie i ewakuacja - Nasz opis przejścia wyjaśnia gdzie domyślnie kończy się misję i jak bezpiecznie dotrzeć do strefy ewakuacji.
 6. Poboczne zadania - Na stronie opisaliśmy 3 poboczne zadania dotyczące zniszczenia umocnień na brzegu, artylerii oraz obrony przeciwlotniczej.
 7. Cel z listy - Steffen Beckendorf - Z naszego opisu dowiecie się gdzie przebywa Steffen Beckendorf, a także jak pozbyć się go w eksplozji po to żeby odblokować bonusową broń.

Misja 2 - Okupowana rezydencja

 1. Mapa misji 2 oraz opis lokacji - Na stronie jest mapa Chateau wraz z przyległymi terenami z misji 2. Zaznaczyliśmy na niej ważne miejsca (m.in. 3 różne ścieżki prowadzące do chateau) oraz lokalizacje sekretów i znajdziek.
 2. Infiltracja chateau - Nasz opis przejścia podpowiada jak dotrzeć do chateau, jak poprawnie zinfiltrować główny budynek misji i gdzie znajduje się biuro.
 3. Wejście do biura i znalezienie sekretów Mollera - W naszej solucji uwzględniliśmy 3 główne metody dotarcia do biura Mollera. Oprócz tego dowiecie się jak odblokować sekretną komnatę.
 4. Ewakuacja - W naszym opisie przejścia znajdziecie wyjaśnienie dotarcia do strefy ewakuacji bez wykrycia przez snajperów i innych okolicznych wrogów.
 5. Odzyskanie skradzionych antyków -poboczne zadanie - Na stronie opisaliśmy jedyne poboczne zadanie dotyczące odnalezienia i odzyskania 3 skradzionych antyków.
 6. Cel z listy - Friedrich Kummler - Z naszego opisu dowiecie się gdzie na terenie chateau przebywa Friedrich Kummler, a także jak zabić go zrzucając na niego żyrandol i zdobywając dzięki temu bonusową broń.

Misja 3 - Akademia szpiegowska

 1. Mapa misji 3 oraz opis lokacji - Na stronie znajdziecie mapę Beaumont-Saint-Denis. Zostały na niej zaznaczone m.in. niebezpieczne lokacje ze snajperami, główne obszary powiązane z celami misji oraz miejsca odnajdywania sekretów i znajdziek.
 2. Ustalenie miejsca spotkania - Nasz opis przejścia podpowiada jak dostać się na górne poziomy fortu, jak unikać wrogich snajperów rozstawionych w okolicy, a także jak dowiedzieć się o lokalizacji spotkania.
 3. Podsłuchanie spotkania i zdobycie danych o Krakenie - Z naszej solucji dowiecie się jak przekraść się w pobliże miejsca spotkania na szczycie katedry, jak podsłuchać spotkanie pozostając niezauważonym i jak pozyskać dane wywiadowcze.
 4. Powstrzymanie treningu szpiegów - poboczne zadanie - Na stronie omówiliśmy jedyną poboczną misję, w której będziecie musieli zabić oficera odpowiedzialnego za szkolenie przeciwników.
 5. Ewakuacja - Z opisu dowiecie się jak bezpiecznie wydostać się z fortu i dotrzeć do łodzi zacumowanej na obrzeżach mapy.
 6. Cel z listy - Fabian Richter - Nasz opis przejścia wyjaśnia gdzie przebywa cel misji oraz jak zamordować Fabiana Richtera wykonując na nim ciche powalenie z zaskoczenia (zdobycie bonusowej broni).

Misja 4 - Wojenna fabryka

 1. Mapa misji 4 oraz opis lokacji - Przygotowaliśmy wysokiej jakości mapę fabryki Martressac. Są na niej zaznaczone wszystkie najważniejsze budynki fabryki powiązane z różnymi głównymi i opcjonalnymi celami misji. Pokazuje ona też lokalizacje sekretów i znajdziek.
 2. Infiltracja i eksploracja fabryki - Przygotowaliśmy podpowiedzi jak dotrzeć do fabryki (wszystkie 3 główne ścieżki) oraz jak zachowywać się podczas badania jej (np. omijanie lub zniszczenie pojazdu opancerzonego).
 3. Sabotowanie fabryki - Na jednej wspólnej stronie opisaliśmy wszystkie główne cele misji, które dotyczą zniszczenia rafinerii i pieca, a także znalezienia manifestu ładunkowego Krakena. Wymagają one odwiedzenia różnych budynków z mapy.
 4. Poboczne zadania - Na stronie omówiliśmy 2 dostepne poboczne zadania, w ramach których bohater musi zniszczyć stalownię i generator.
 5. Cel z listy - Matthaus Ehrlich - Nasza solucja informuje gdzie przebywa cel misji oraz jak zamordować Matthausa Ehrlicha wykorzystując do tego szczurzą bombę (nagrodą za zaliczenie wyzwania jest unikalna broń).

Misja 5 - Festung Guernsey

 1. Mapa misji 5 oraz opis lokacji - Na stronie znajduje się mapa wyspy Guernsey. Zaznaczyliśmy na niej różnorakie niemieckie fortyfikacje oraz inne ważne lokacje. Oprócz tego dowiecie się z niej na temat lokalizacji sekretów i znajdziek.
 2. Znalezienie płyt tłumiących - Płyty (Stealth Plates) są głównym celem misji i z odnalezieniem ich powiązana jest infiltracja dwóch lokacji na wyspie - podziemnego szpitala oraz tajnego ośrodka (Hidden Facility).
 3. Zniszczenie prototypu Krakena - Konkretnie chodzi tu o zniszczenie łodzi podwodnej z tajnego ośrodka. Nasz opis przejścia przedstawia wszystkie 3 sposoby jak tego dokonać.
 4. Zneutralizowanie baterii Mirus - To główny cel misji z północnej części mapy Guernsey. W solucji przedstawiliśmy 3 sposoby sabotowania baterii.
 5. Poboczne zadania - Na stronie zamieściliśmy opisy przejścia 2 pobocznych zadań, które dotyczą powstrzymania budowy drugiej baterii Mirus oraz zakłócenia łączności radiowej.
 6. Cel z listy - Lanzo Baumann - Nasz opis przejścia informuje gdzie dokładnie przebywa przeciwnik powiązany z wyzwaniem oraz jak zamordować Lanzo Baumanna poprzez pochowanie go w betonie.

Misja 6 - Liberation

 1. Mapa misji 6 oraz opis lokacji - Na stronie znajdziecie mapę Desponts Sur Douve z kilkoma miasteczkami i łączącymi je drogami. Informujemy o najważniejszych lokacjach z mapy, a także o miejscach odnajdywania znajdziek i sekretów.
 2. Wyzwolenie południowego miasteczka - W ramach tego głównego zadania trzeba zneutralizować nazistowskie umocnienia i wiąże się to m.in. ze zniszczeniem wozu opancerzonego.
 3. Zabezpieczenie przeprawy - W naszej solucji opisaliśmy 2 dostępne ścieżki. Zachodnia ścieżka prowadzi przez miasteczko i zakłada wyeliminowanie 3 snajperów, a wschodnia ścieżka prowadzi przez most i zakłada rozbrojenie bomb.
 4. Wyzwolenie północnego miasteczka - W północnej części mapy musicie najpierw zniszczyć barykadę, a następnie zniszczyć wrogi czołg Tygrys, który jest bardziej wytrzymały od innych czołgów.
 5. Poboczne zadania - Nasz opis przejścia misji 6 uwzględnia wszystkie 3 poboczne misje dotyczące m.in. znalezienia operatora radia i zniszczenia dział przeciwlotniczych.
 6. Cel z listy - Jaan Trautmann - Z naszej solucji dowiecie jak zakraść się do posiadłości celu misji w zachodniej części mapy, a także jak zamordować Jaana Trautmanna z wykorzystaniem trucizny.

Misja 7 - Tajne bronie

 1. Mapa misji 7 oraz opis lokacji - W naszym poradniku znajdziecie mapę Masywu Centralnego (Massif Central) z zaznaczonymi ważnymi wrogimi budynkami do prowadzenia badań i testów rakiet V2. Oprócz tego mapa pokazuje miejsca ukrycia sekretów i znajdziek.
 2. Ominięcie posterunków - Posterunki oddzielają północną i południową część mapy. Nasz poradnik informuje o zagrożeniach powiązanych z posterunkami oraz o alternatywnych ścieżkach do północnych konstrukcji i głównych celów misji.
 3. Sabotowanie instalacji rakiet V2 - Do wykonania są główne zadania powiązane z testowaniem i produkcją rakiet V2. Wykonuje się je w różnych częściach północnych obszarów mapy.
 4. Infiltracja Kopuły - Kopuła (The Dome) to największa lokacja mapy na północnym krańcu. Nasza solucja podpowiada jak zainfiltrować Kopułę, a także gdzie pozyskać informacje na temat Operacji Kraken.
 5. Poboczne zadania - Misja 7 oferuje 3 opcjonalne zadania i wszystkie je opisaliśmy. Dowiecie się o pozyskaniu danych wywiadowczych o dostawach, zbadaniu laboratrium uzbrojenia (Weapons Lab) oraz zniszczeniu wieży radiowej w zamku.
 6. Cel z listy - Christian Jungers - Nasz opis przejścia informuje gdzie przebywa Christian Jungers, a także jak zabić wrogiego oficera zrzucając na niego rakietę V2 (opcjonalne wyzwanie).

Misja 8 - Gruzy i ruiny

 1. Mapa misji 8 oraz opis lokacji - Nasz poradnik zawiera mapę zrujnowanego Saint Nazaire, na której widoczne są ważne lokacje w mieście oraz baza U-boatów. Na mapie zaznaczyliśmy też lokalizacje sekretów i znajdziek.
 2. Zinfiltrowanie bazy U-boatów - To główny cel misji, który wymusza zlokalizowanie sekretnego przejścia przez kanały, by dostać się do pozornie niedostępnej bazy łodzi podwodnych.
 3. Zniszczenie U-boatów i Krakena - Na terenie bazy do zniszczenia są łodzie podwodne - najpierw trzeba sabotować 3 mniejsze U-boaty i następnie doprowadzić do zniszczenia "głównego" Krakena.
 4. Poboczne zadanie - W misji 8 do ukończenia jest tylko 1 opcjonalne zadanie i jest ono powiązane z zakłóceniem łączności radiowej przeprowadzając sabotaż w pobliżu kościoła.
 5. Cel z listy - Shinji Yoshikawa - Nasz opis przejścia wyjaśnia gdzie znaleźć Shinjiego, a także jak zastrzelić Yoshikawę odpowiednią bronią (Type 100 lub Type 14 Nambu) na potrzeby opcjonalnego wyzwania.

Misja 9 (epilog) - Niedokończone sprawy

 1. Zamordowanie Abelarda Mollera - Nasza solucja opisuje jedyny cel finałowego etapu kampanii i jest to zastrzelenie Mollera. Dowiecie się gdzie przebywa główny antagonista i w jaki sposób najłatwiej go wyeliminować. Informujemy też na stronie o zakończeniu gry.

Sniper Elite 5: Sekrety i znajdźki

Poniżej znajdziecie listę głównych odmian sekretów i znajdziek. Ich opisy podzieliliśmy według misji, w których są odnajdywane - po 19 sekretów na każdy etap i łącznie 152 znajdźki do zdobycia.

 1. Misja 1 (Wał atlantycki) - Możecie znaleźć 6 prywatnych listów (Personal Letter), 4 tajne dokumenty (Classified Document), 3 ukryte przedmioty (Hidden Item), 3 cele strzeleckie (kamienne orły - Stone Eagle) i 3 warsztaty (Workbench).
 2. Misja 2 (Okupowana rezydencja) - Możecie znaleźć 4 prywatne listy (Personal Letter), 6 tajnych dokumentów (Classified Document), 3 ukryte przedmioty (Hidden Item), 3 cele strzeleckie (kamienne orły - Stone Eagle) i 3 warsztaty (Workbench).
 3. Misja 3 (Akademia szpiegowska) - Możecie znaleźć 5 prywatnych listów (Personal Letter), 5 tajnych dokumentów (Classified Document), 3 ukryte przedmioty (Hidden Item), 3 cele strzeleckie (kamienne orły - Stone Eagle) i 3 warsztaty (Workbench).
 4. Misja 4 (Wojenna fabryka) - Możecie znaleźć 6 prywatnych listów (Personal Letter), 4 tajne dokumenty (Classified Document), 3 ukryte przedmioty (Hidden Item), 3 cele strzeleckie (kamienne orły - Stone Eagle) i 3 warsztaty (Workbench).
 5. Misja 5 (Festung Guernsey) - Możecie znaleźć 5 prywatnych listów (Personal Letter), 5 tajnych dokumentów (Classified Document), 3 ukryte przedmioty (Hidden Item), 3 cele strzeleckie (kamienne orły - Stone Eagle) i 3 warsztaty (Workbench).
 6. Misja 6 (Liberation) - Możecie znaleźć 5 prywatnych listów (Personal Letter), 5 tajnych dokumentów (Classified Document), 3 ukryte przedmioty (Hidden Item), 3 cele strzeleckie (kamienne orły - Stone Eagle) i 3 warsztaty (Workbench).
 7. Misja 7 (Tajne bronie) - Możecie znaleźć 5 prywatnych listów (Personal Letter), 5 tajnych dokumentów (Classified Document), 3 ukryte przedmioty (Hidden Item), 3 cele strzeleckie (kamienne orły - Stone Eagle) i 3 warsztaty (Workbench).
 8. Misja 8 (Gruzy i ruiny) - Możecie znaleźć 5 prywatnych listów (Personal Letter), 5 tajnych dokumentów (Classified Document), 3 ukryte przedmioty (Hidden Item), 3 cele strzeleckie (kamienne orły - Stone Eagle) i 3 warsztaty (Workbench).

Sniper Elite 5: Podstawy

Przewodnik po grze Sniper Elite 5 oraz rozdział z odpowiedziami na często zadawane pytania pomogą Wam w zrozumieniu najważniejszych mechanik rozgrywki, a także w rozwiązaniu potencjalnych problematycznych kwestii.

Podstawy gry

 1. Wybór poziomu trudności - Opisaliśmy 4 główne poziomy trudności. Znajdziecie też informacje czym różni się tryb autentyczny (najwyższy poziom trudności) od pozostałych.
 2. Rozwój postaci i jej wyposażenia - Ze strony dowiecie się m.in. jak awansować na kolejne poziomy i pozyskiwać punkty umiejętności, jak zdobywać i modyfikować nowe wyposażenie bohatera, a także czym są warsztaty.
 3. Najlepsze umiejętności - Na stronie zamieściliśmy rekomendacje najlepszych umiejętności z drzewek Walka (Combat), Sprzęt (Equipment) i Ciało (Body).
 4. Skradanie się - Przygotowaliśmy kompleksowe porady dotyczące m.in. tego jak unikać wykrycia przez przeciwników, jak przeprowadzać rekonesans okolicy, jak zagłuszać odgłosy wystrzałów, jak wykonywać powalenia na przeciwnikach czy jak odwracać uwagę wrogów.

Sniper Elite 5: FAQ

 1. Stan gry - jak zapisywać? - Możecie dowiedzieć się na jakich zasadach może dochodzić do manualnego oraz automatycznego sejwowania gry, a także jak zabezpieczać się przed popełnianiem błędów.
 2. Sejfy - jak otwierać? - Opisaliśmy dwie główne metody otwierania sejfów: siłową z wykorzystaniem ładunków wybuchowych i sprytniejszą zakładającą pozyskanie kombinacji.
 3. Broń z tłumikiem - jak zdobyć? - Podpowiadamy w jakich okolicznościach można odblokować pierwsze permanentne oraz tymczasowe bronie wyposażone w tłumiki.
 4. Tymczasowe bronie - czy można zachować? - Na stronie znajdziecie odpowiedź na pytanie czy gra pozwala dodać do inwentarza i zabrać ze sobą odnalezioną tymczasową broń.
 5. PD (XP) - jak szybko awansować? - Przygotowaliśmy kilka sprawdzonych technik na pozyskiwanie dużych ilości punktów doświadczenia, dzięki czemu szybciej awansujecie i zdobędziecie punkty umiejętności.
 6. Obcęgi i łom - gdzie używać? - Na stronie opisaliśmy 2 najczęściej używane gadżety - obcęgi (Bolt Cutters) i łom (Crowbar). Dowiecie się jakie mają główne zastosowania w grze (np. odblokowywanie przejść czy otwieranie pojemników).

Sniper Elite 5: Trofea i platyna

W Sniper Elite 5 do odblokowania są aż 62 osiągnięcia i grając na konsolach PS4 lub PS5 możecie odblokować platynowe trofeum. W naszym poradniku trofeowym znajdziecie omówienia wszystkich dostępnych achievementów, dzięki czemu będziecie w stanie odblokować 100% osiągnięć.

Sniper Elite 5: Długość gry

Sniper Elite 5 to gra, w przypadku której podanie przybliżonego czasu gry jest bardzo kłopotliwe, bo dużo zależy od obranego stylu rozgrywki. Możecie starać się szybko zaliczać kolejne misje i przejść grę w około 10-12 godzin, bądź też poświęcać dużo czasu na dokładne badanie otwartych map, dzięki czemu gra starczy na kilkadziesiąt godzin. Czas zabawy mogą też wydłużać kooperacja, tryb inwazji i multiplayer.

Więcej informacji na temat różnych stylów gry oraz oferowanej przez nią zawartości znajdziecie na osobnej stronie Długość gry.

Sniper Elite 5: Minimalne wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 10/11 64-bit
 2. Procesor: Intel Core i3-8100
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: GeForce GTX 970 4 GB
 5. Wymagane miejsce na dysku: około 85 GB

Więcej informacji o minimalnych i zalecanych wymaganiach, a także o działaniu gry na PS5 znajdziecie na stronie Wymagania sprzętowe.

Sniper Elite 5: Polska wersja gry

Gra Sniper Elite 5 oferuje kinową polską wersję językową, czyli na język polski przetłumaczone zostały jedynie podpisy pod dialogami oraz elementy interfejsu użytkownika. Domyślnie proponowany jest angielski dubbing. Kompletna lista dostępnych wersji językowych znajduje się na osobne stronie poradnika: Polska wersja gry.

Informacje o Sniper Elite 5 - poradnik do gry

Autor : Jacek "Stranger" Hałas

Ostatnia aktualizacja : 23 maja 2022

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.