Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dying Light 2 - poradnik do gry

Dying Light 2 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dying Light 2: Trofeum Milioner nie z przypadku - jak zdobyć? Dying Light 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do Dying Light 2 zawiera opis osiągnięcia Milioner nie z przypadku – zebranie 1 miliona w Walucie Starego Świata.

Ostatnia aktualizacja: 1 lutego 2022

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Dying Light 2 znajdziecie opis osiągnięcia Milioner z przypadku... (Who Wants To Be A...). Dowiecie się jakie czynności wykonywać i jaki styl gry obrać po to żeby uzbierać wymagany 1 milion w walucie Starego Świata.

Informacje wstępne

W trakcie normalnego przechodzenia gry Dying Light 2 nie powinniście doświadczyć problemów z gotówką, ale dzieje się tak dlatego, że dużo przedmiotów możecie znaleźć jako łup, a te z oferty handlarzy nie są bardzo drogie - Dying Light 2: Trofeum Milioner nie z przypadku - jak zdobyć? - Dying Light 2 - poradnik do gry

W trakcie "normalnego" przechodzenia gry Dying Light 2 nie powinniście doświadczyć problemów z gotówką, ale dzieje się tak dlatego, że dużo przedmiotów możecie znaleźć jako łup, a te z oferty handlarzy nie są bardzo drogie. Niestety uzbieranie 1 miliona w lokalnej walucie jest bardzo czasochłonne i problematyczne. Musicie liczyć się z tym, że spełnienie wymagań osiągnięcia może Wam zająć mnóstwo czasu i wymusić na Was określony styl gry polegający na oszczędzaniu i sprzedawaniu wszystkich niepotrzebnych rzeczy.

Oszczędzanie i gromadzenie złota

Oto ogólne porady do tego trofeum:

  1. Zbierajcie jak najwięcej łupu i pomagajcie sobie zmysłem przetrwania żeby starać się niczego nie pomijać. Nie ograniczajcie się do zabierania rzeczy, które na pewno będziecie chcieli pozostawić w inwentarzu.
  2. Przeszukujcie Opuszczone sklepy oraz Mroczne zaułki. Są to główne typy "nocnych" lokacji, w których możecie odnajdywać rzadszy loot. Z badaniem tych miejscówek dobrze jest wstrzymać się do późniejszej części kampanii po to żeby dzięki rozwinięciu głównej postaci móc odnajdywać droższe przedmioty z wyższych rang.
  3. Sprzedawajcie u handlarzy wszystkie niepotrzebne rzeczy. Jedyna kategoria lootu bez dalszego zastosowania to tzw. Przedmioty wartościowe, ale powinniście też pozbywać się innych rzeczy - przede wszystkim nieużywanych elementów ubioru oraz broni, które posiadacze w nadmiarze.
  4. Ograniczajcie do minimum zakupy u handlarzy i rzemieślników. Od handlarzy powinniście zakupić jedynie kilka przedmiotów na przestrzeni całej gry, np. wysokiej jakości łuk. W przypadku rzemieślników ograniczcie się jedynie do kilku najważniejszych planów i ich ulepszeń mogących realnie ułatwić grę. Nie kupujcie też przedmiotów jednorazowych - możecie poradzić sobie bez nich, a trochę tego typu rzeczy odnajdziecie też z innym łupem.
  5. Zapamiętajcie lokacje z cennym łupem, np. kryształami czy apteczkami wojskowymi. Możecie w takie miejsca powracać wiele razy (np. po skorzystaniu z szybkiej podróży czy łóżka) i składowany w nich wartościowy loot powinien się w międzyczasie odnowić.
  6. Rozglądajcie się za sejfami i bankomatami. Są to główne rodzaje interaktywnych obiektów pozwalających na odnajdywanie waluty w formie łupu. Nie będą to duże wartości, ale szczególnie bankomaty są częstym widokiem podczas przemierzania świata gry. Prawdopobieństwo odnajdywania złota zwiększa się też podczas przeszukiwania ciał przeciwników.