Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Phasmophobia - poradnik do gry

Phasmophobia - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Phasmophobia: Bloody Mary - czy to działa? Phasmophobia poradnik, porady

Z tego rozdziału poradnika do gry Phasmophobia dowiesz czy wypowiedzenie frazy Bloody Mary niesie ze sobą jakieś konsekwencje.

Wszystkie duchy, które możesz spotkać w grze Phasmophobia zostały zaprogramowane w taki sposób, by nasłuchiwały tego co mówią Gracze i jeśli usłyszą konkretne słówko lub frazę mogą na nią zareagować i np. zwiększyć swoją aktywność lub zaatakować postać Gracz. Wśród wielu słówek i fraz można znaleźć także Bloody Mary.

Konsekwencje

Słyszeliście kiedyś o tym, że wypowiedzenie na głos do lustra trzykrotnie Bloody Mary niesie ze sobą straszliwe konsekwencje? Jeśli nawet w prawdziwym życiu się to nie sprawdza to w grze Phasmophobia jak najbardziej tak!

Bloody Mary zalicza się do fraz, które w grze Phasmophobia szczególnie oddziałują na duchy i znacznie zwiększają ich aktywność, ale musisz znajdować się blisko nich, by uzyskać jakąś odpowiedź - Phasmophobia: Bloody Mary - czy to działa? - Phasmophobia - poradnik do gry

Bloody Mary zalicza się do fraz, które w grze Phasmophobia szczególnie oddziałują na duchy i znacznie zwiększają ich aktywność, ale musisz znajdować się blisko nich, by uzyskać jakąś odpowiedź. Niektóre duchy zareagują łagodnie na prowokacje i np. wypełnią umywalkę brudną wodą lub napiszą coś w książce, ale inne mogą się rozwścieczyć i od razu przejść do fazy polowania.

Pamiętaj, że grając na poziomie Amator lub Średniozaawansowany najpierw przechodzisz przez fazę przygotowawczą, która powstrzymuje ducha przed atakiem. By Bloody Mary zadziałało musisz rozpocząć faktyczną rozgrywkę.