Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Phasmophobia - poradnik do gry

Phasmophobia - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Phasmophobia: Matchmaking - czy jest? Phasmophobia poradnik, porady

Z tego rozdziału poradnika dowiesz się, czy w grze Phasmophobia jest matchmaking, który ułatwi znalezienie chętnych Graczy do rozgrywki wieloosobowej.

Wiele gier wieloosobowych (multi-player) umożliwia Graczom szybkie dołączenie do losowego serwera i natychmiastową rozgrywkę. W grze Phasmophobia nie ma niestety matchmakingu, ale za to Gracze mają dostęp do listy serwerów publicznych do których mogą szybko się przyłączyć. Można także samemu stworzyć publiczne lobby i poczekać aż ktoś do niego dołączy.

Serwer publiczny - jak dołączyć?

Jeśli chcesz dołączyć do któregoś z publicznych serwerów gry Phasmophobia po zalogowaniu się do rozgrywki podejdź do tablicy w kryjówce łowców duchów i wybierz opcję Graj, a następnie znajdź na przewijanej liście odpowiedni serwer, który posiada jeszcze jakieś wolne miejsce - Phasmophobia: Matchmaking - czy jest? - Phasmophobia - poradnik do gry

Jeśli chcesz dołączyć do któregoś z publicznych serwerów gry Phasmophobia po zalogowaniu się do rozgrywki podejdź do tablicy w kryjówce łowców duchów i wybierz opcję Graj, a następnie znajdź na przewijanej liście odpowiedni serwer, który posiada jeszcze jakieś wolne miejsce.

Serwer publiczny - jak stworzyć?

Aby stworzyć serwer publiczny w grze Phasmophobia po zalogowaniu się do rozgrywki podejdź do tablicy w kryjówce łowców duchów i wybierz opcję Graj, a następnie kliknij w przycisk Stwórz serwer publiczny (Create Public) - Phasmophobia: Matchmaking - czy jest? - Phasmophobia - poradnik do gry

Aby stworzyć serwer publiczny w grze Phasmophobia po zalogowaniu się do rozgrywki podejdź do tablicy w kryjówce łowców duchów i wybierz opcję Graj, a następnie kliknij w przycisk Stwórz serwer publiczny (Create Public).