Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Phasmophobia - poradnik do gry

Phasmophobia - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Phasmophobia: Mroźne temperatury - jak zdobyć dowód? Phasmophobia poradnik, porady

Freezing temperature – jak zdobyć dowód?

Z tego rozdziału poradnika do gry Phasmophobia dowiesz się na co wskazuje niska wartość temperatury w pomieszczeniu oraz jak ją prawidłowo zmierzyć, by zdobyć dowód na obecność ducha.

W trakcie rozgrywki w Phasmophobia będziesz musiał zdobyć dowody na obecność ducha, a następnie poprawnie określić jego typ, by pozytywnie zakończyć misje. Niektóre duchy powodują bardzo niskie temperatury w pomieszczeniach (Freezing temeprature) w których aktualnie przebywają i należy je prawidłowo zmierzyć, by zaliczyć to jako dowód.

Termometr - jak zdobyć?

Termometr nie znajduje się na standardowym wyposażeniu łowców duchów i trzeba go najpierw zakupić, by móc wziąć go ze sobą na misje - znajdziesz go w sklepie i możesz go kupić za 30$. Maksymalnie grupa może posiadać tylko 3 przedmioty tego typu.

Dzięki termometrowi można znaleźć dowód na następujące duchy:

  1. Banshee;
  2. Demon;
  3. Mare;
  4. Phantom;
  5. Wraith;
  6. Yurei.

Jak mierzyć niską temperaturę?

W grze Phasmophobia mroźne temperatury (Freezing temperature) można zmierzyć na dwa sposoby:

  1. Za pomocą termometru;
  2. Gdy zrobi się dostatecznie zimno, powietrze wydychane przez postacie będzie zamarzać przez co na ekranie będzie można zauważyć obłoki dymu.
Włącz termometr i sprawdź pomieszczenia w danym budynku, by dowiedzieć się w którym pomieszczeniu przebywa duch - Phasmophobia: Mroźne temperatury - jak zdobyć dowód? - Phasmophobia - poradnik do gry

Włącz termometr i sprawdź pomieszczenia w danym budynku, by dowiedzieć się w którym pomieszczeniu przebywa duch. Aby zdobyć dowód, termometr musi odczytać temperaturę poniżej 0 stopni Celsjusza (32 stopni Fahrenheita).