Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Phasmophobia - poradnik do gry

Phasmophobia - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Phasmophobia: Mikrofon paraboliczny (Parabolic mic) - jak używać? Phasmophobia poradnik, porady

Z tego rozdziału poradnika do gry Phasmophobia dowiesz się jak używać Mikrofonu parabolicznego (Parabolic microphone) - jednego z dodatkowych przedmiotów, które łowcy duchów zabierają ze sobą na misje.

Mikrofon paraboliczny kosztuje 50$ i jest jednym ze specjalistycznych narzędzi za pomocą którego łowcy mogą starać się namierzyć ducha. Dostęp do tego przedmiotu otrzymuje się dopiero po osiągnięciu 7 poziomu doświadczenia. Co ważne, ten specjalny rodzaj mikrofonu przechwytuje nawet najmniejsze dźwięki z dużej odległości i do tego działa przez ściany.

Jak wykryć ducha?

Mikrofon paraboliczny jest bardzo czułym narzędziem i wychwyci każdy nawet najmniejszy dźwięk jak np. pstryknięcie włącznika światła. W trakcie korzystania z tego przedmiotu upewnij się, że nie będziesz powodować żadnego dodatkowego hałasu, który mógłby zakłócić odczyt mikrofonu. Jeśli grasz w grupie wszyscy jej członkowie będą musieli zastosować się do tej samej reguły, aby oszczędzić sobie późniejszych rozczarowań.

Kiedy mikrofon paraboliczny przechwyci jakiś dźwięk wartość odczytu na jego wyświetlaczu zmieni się w zależności od intensywności hałasu - na upuszczenie lekkiego przedmiotu zareaguje inaczej niż na mocne trzaśnięcie drzwiami - Phasmophobia: Mikrofon paraboliczny (Parabolic mic) - jak używać? - Phasmophobia - poradnik do gry

Kiedy mikrofon paraboliczny przechwyci jakiś dźwięk wartość odczytu na jego wyświetlaczu zmieni się w zależności od intensywności hałasu - na upuszczenie lekkiego przedmiotu zareaguje inaczej niż na mocne trzaśnięcie drzwiami. To znak w którym kierunku należy się udać, by mieć szanse na znalezienie nawiedzonego pomieszczenia.

Mikrofon paraboliczny (Parabolic mic) może być przydatnym narzędziem, ale jedynie na większych mapach (Brownstone High School, Asylum). Jeśli rozgrywka toczy się na małej mapie nie ma potrzeby korzystania z tego urządzenia.