Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Phasmophobia - poradnik do gry

Phasmophobia - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Phasmophobia: Śmierć w grze - jak wygląda, co się dzieje? Phasmophobia poradnik, porady

Z tego rozdziału poradnika dowiesz się jak wygląda animacja śmierci postaci w grze Phasmophobia oraz co dzieje się po tym, jak jeden z łowców zostanie wyeliminowany i co można zrobić z ciałem poległego Gracza.

Igranie z duchami w grze Phasmophobia może mieć poważne konsekwencje. Rozgniewane duchy przybierają swoją cielesną postać i zaczynają fazę polowania w trakcie której zrobią wszystko, by złapać i wyeliminować któregoś z członków grupy. Jak więc wygląda animacja śmierci w grze Phasmophobia i co po niej następuje? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Animacja śmierci (Death Animation)

Postać sterowana przez Gracza w grze Phasmophobia może zostać złapana przez ducha i zabita co jest równoznaczne z zakończeniem fazy polowania. W grze solo niesie to ze sobą tragiczne skutki i niezaliczenie misji jednak grając w grupie można dalej prowadzić śledztwo dopóki wszyscy Gracze nie zostaną wyeliminowani. Animacja śmierci w grze Phasmophobia nie dostarcza Graczom żadnych specjalnych graficznych doznań. Ekran złapanej i zaatakowanej postaci zaciemnia się, a przed oczami pojawiają się straszne i pokaleczone dłonie - to wszystko.

Po tym, jak postać Gracza zginie w świecie gry Phasmophobia zamienia się w ducha i przenosi się do innego wymiaru, ale wciąż pozostaje na obszarze mapy - Phasmophobia: Śmierć w grze - jak wygląda, co się dzieje? - Phasmophobia - poradnik do gry

Co się dzieje po śmierci postaci?

Po tym, jak postać Gracza zginie w świecie gry Phasmophobia zamienia się w ducha i przenosi się do innego wymiaru, ale wciąż pozostaje na obszarze mapy. W tej bezcielesnej formie nie możesz rozmawiać z pozostałymi członkami grupy, nie możesz wchodzić w interakcje z przedmiotami, ale wciąż możesz przemieszczać się po mapie i śledzić postępy innych łowców.

Kiedy Twoja postać w grze Phasmophobia zginie, stracisz również cały dodatkowy sprzęt, który wcześniej zakupiłeś i zabrałeś ze sobą na potrzeby danej misji - Phasmophobia: Śmierć w grze - jak wygląda, co się dzieje? - Phasmophobia - poradnik do gry

Kiedy Twoja postać w grze Phasmophobia zginie, stracisz również cały dodatkowy sprzęt, który wcześniej zakupiłeś i zabrałeś ze sobą na potrzeby danej misji. W zależności od poziomu trudności możesz liczyć na częściowy zwrot poniesionych kosztów dzięki ubezpieczeniu (Insurance).

  1. Amatorki poziom trudności: zwrot 50% poniesionych kosztów;
  2. Średniozaawansowany poziom trudności: zwrot 25% poniesionych kosztów;
  3. Profesjonalny poziom trudności: brak ubezpieczenia.

Zwłoki (Corpse)

Gdy postać Gracza w grze Phasmophobia zostanie zabita przez Ducha, jego ciało nie znika lecz pozostaje na mapie w miejscu w którym doszło do ataku. Jeśli zauważysz martwe ciało innego Gracza możesz wziąć do ręki aparat i zrobić zdjęcie - może nie jest to najbardziej odpowiednie zachowanie, ale za taki dowód po zakończeniu misji można otrzymać dodatkowe fundusze - 10$ za każde zdjęcie.

1 - Phasmophobia: Śmierć w grze - jak wygląda, co się dzieje? - Phasmophobia - poradnik do gry