Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Phasmophobia - poradnik do gry

Phasmophobia - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Phasmophobia: Tryb dla jednego gracza - można grać solo? Phasmophobia poradnik, porady

Z tego rozdziału poradnika dowiesz się, czy w grę Phasmophobia można grać solo oraz jak stworzyć prywatne lobby gry.

Dla wszystkich Graczy, którym nie zależy na rozgrywce wieloosobowej mamy dobrą wiadomość - w grę Phasmophobia można grać solo (single-player). Jest to możliwe dzięki opcji utworzenia prywatnego lobby i rozpoczęciu rozgrywki bez zapraszania dodatkowych osób do swojego zespołu. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że rozgrywka solo jest znacznie trudniejsza i wymaga od Gracza wykonywania większej ilości czynności (przenoszenia sprzętu, rozstawiania kamer, szukania dowodów itd.), a także sprawia, że postać Gracza staje się głównym celem ataków duchów.

Prywatne lobby gry - jak stworzyć i zacząć grać solo?

Jeśli chcesz rozpocząć rozgrywkę single-player w grze Phasmophobia po zalogowaniu się do gry podejdź do tablicy w kryjówce łowców duchów i wybierz opcję Graj, a następnie zakładkę stworzenia prywatnej rozgrywki (Create Private).

Po przejściu do widoku lobby serwera możesz jeszcze określić jakie wyposażenie chcesz zabrać ze sobą na misje, a także zakupić nowe gadżety - Phasmophobia: Tryb dla jednego gracza - można grać solo? - Phasmophobia - poradnik do gry

Po przejściu do widoku lobby serwera możesz jeszcze określić jakie wyposażenie chcesz zabrać ze sobą na misje, a także zakupić nowe gadżety. Gdy będziesz gotowy na rozpoczęcie swojej przygody przejdź do widoku misji, a następnie do prawidłowej rozgrywki.