Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Phasmophobia - poradnik do gry

Phasmophobia - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Phasmophobia: Krucyfiks/Crucifix - jak używać? Phasmophobia poradnik, porady

Z tego rozdziału poradnika do gry Phasmophobia dowiesz się jak używać Krucyfiksu (Crucifix) - jednego z niezbędnych przedmiotów, które łowcy duchów zabierają ze sobą na misje.

W wielu filmach o duchach można zauważyć łowców machających Krucyfiksami tuż przed duchem, by go odpędzić jednak w grze Phasmophobia Krucyfiksu używa się nieco inaczej. Zamiast trzymać przedmiot przy sobie należy rzucić go na ziemię w pomieszczeniu w którym znajduje się duch - najlepiej na samym środku. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że Krucyfiks zmniejsza szansę na atak ducha i powstrzymuje go przed rozpoczęciem polowania, ale nie zapobiega temu całkowicie.

Ograniczenia

Zanim skorzystasz z Krucyfiksu należy zwrócić uwagę na fakt, że nie ma on nieograniczonego zasięgu. Obszar działania Krucyfiksu dla większości duchów w grze Phasmophobia wynosi 3 metry, ale przy Banshee został zwiększony do 5 metrów. Jednego Krucyfiksu nie można również używać w nieskończoność, bo posiada tylko 2 ładunki - po ich wykorzystaniu trzeba kupić nowy.

  1. W małym pomieszczeniu wystarczy umieścić jeden Krucyfiks na samym środku. W dużym pomieszczeniu najlepiej dwa po obu jego stronach;
  2. Jeśli duch znajduje się poza zasięgiem Krucyfiksu będzie mógł normalnie rozpocząć polowanie;
  3. Gdy duch rozpoczął polowanie Krucyfiks nie będzie w stanie ochronić Graczy;
  4. Gdy Krucyfiks zablokuje polowanie nie otrzymasz żadnej informacji - po prostu po wykorzystaniu dwóch ładunków zniknie.
1 - Phasmophobia: Krucyfiks/Crucifix - jak używać? - Phasmophobia - poradnik do gry