Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować Sekretne zakończenie w Devil May Cry 5? Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Devil Ma Cry 5 oferuje sekretne zakończenie, gdy pokonasz bossa Urizena w Prologu lub w misji 8. W obu przypadkach walka wygląda w ten sam sposób i walczysz z Urizenem jako Nero.

Urizen - Jak odblokować Sekretne zakończenie w Devil May Cry 5? - Devil May Cry 5 - poradnik do gry
Urizen

Ponadto, za pokonanie Urizena otrzymasz trofeum A niech mnie (Well I'll Be Damned). W sekretnym zakończeniu zobaczysz tylko napisy końcowe i kilka napisów dialogowych, bez specjalnej cutsceny. Odblokowanie Sekretnego zakończenia jest jedynie sensowne, gdy chcesz zdobyć trofeum lub szybko zwiększyć poziom trudności (pokonując bossa na najwyższym dostępnym poziomie trudności, odblokujesz kolejny, wyższy - tak, jak gdybyś ukończył całą fabułę).

Aby pokonać Urizena warto zdecydować się na najniższy poziom trudności. Demon chroniony jest przez czerwony kryształ, który unosi się przed nim i chroni go przed atakami. W tej walce najważniejsze jest zachowanie zdrowia, nie jak najszybsze zadawanie dużych obrażeń, dlatego wykonuj uniki, gdy wróg przygotowuje się do użycia umiejętności (najgroźniejsze są białe promienie wychodzące sprzed bossa oraz ataki wielkimi, czerwonymi kulami). Po zniszczeniu kryształu lewitującego przed bossem, atakuj go z całej siły, gdyż dopiero teraz pasek jego zdrowia widoczny na dole jest redukowany. Czas na atak jest ograniczony. Jeśli ci się nie powiedzie, ponownie musisz zniszczyć odnowiony kryształ.

  • Używaj Napędu (po odblokowaniu Napęd-MAX) do zadawania większych obrażeń,
  • Wykorzystuj Demoniczna przemianę (dostępną po zakończeniu fabuły po raz pierwszy), ale ostrożnie - głównie na koniec, po zniszczeniu kryształu, by zadawać bossowi największe obrażenia, oraz do regeneracji,
  • Wykorzystuj Poskramiacze i detonuj je, jeśli ciągle posiadasz ich zapas.
  • Naucz się przebywać długo w powietrzu - pozwala to na dłuższą walkę chroniąc się przed wieloma atakami i szybkie odskoki, oraz dynamiczne kontrataki.