Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cavaliere Angelo - Boss w Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Poniższa strona naszego poradnika do gry Devil May Cry 5 zawiera opis walki z kolejnym bossem w grze - zwinnym i silnym rycerzem Cavaliere Angelo.

Cavaliere Angelo w Devil May Cry 5

Gdzie go odnaleźć: Misja 11 - Powód - Cavaliere Angelo - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Gdzie go odnaleźć: Misja 11 - Powód

Postać: Dante

Boss będzie strzelał do ciebie laserowymi wiązkami, które koniecznie trzeba unikać. Staraj się szybko skrócić dystans do bossa i atakować go w bezpośrednim starciu. Doskonale w boju sprawdza się Demoniczny miecz Spardy i Psotnik przynajmniej na poziomie drugim. Używając tego połączenia, będziesz co chwilę na bossie i nie dasz mu chwili wytchnienia.

Wróg w walce bezpośredniej będzie starał cię atakować z pomocą miecza - dobrze wymierzony atak odbije cios wroga i będziesz mógł bezkarnie go atakować - Cavaliere Angelo - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Wróg w walce bezpośredniej będzie starał cię atakować z pomocą miecza - dobrze wymierzony atak odbije cios wroga i będziesz mógł bezkarnie go atakować. Używaj psotnika, by unikać ciosów i wykonywać ataki od góry. Co jakiś czas wróg będzie próbował odskoczyć, podniesie miecz i zacznie ładować cios - szybko dotrzyj do wroga i dalej go atakuj.

Przeciwnik nie jest zbyt dużym wyzwaniem, gdy będziesz cały czas atakował go i szybko doskakiwał, gdy ten ucieknie - Cavaliere Angelo - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Przeciwnik nie jest zbyt dużym wyzwaniem, gdy będziesz cały czas atakował go i szybko doskakiwał, gdy ten ucieknie. W kulminacyjnych momentach przemieniaj się w demona i rozbijaj defensywę wroga, a bardzo szybko się z nim uporasz.