Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

ATOM RPG - poradnik do gry

ATOM RPG - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak uleczyć towarzysza w ATOM RPG? ATOM RPG porady, wskazówki

W grze ATOM RPG możesz podróżować wraz ze swoimi towarzyszami. Zdobędziesz ich w trakcie wykonywania misji. Twoi towarzysze będą przy walczyć przy twoim boku. Musisz, więc dbać o to, żeby zawsze mieli pełne zdrowie. Na tej stronie poradnika opisaliśmy w jaki sposób możesz uleczyć swoich towarzyszy.

Jeśli posiadasz jakieś tabletki bądź medykamenty możesz po prostu podać je towarzyszowi - Jak uleczyć towarzysza w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Jeśli posiadasz jakieś tabletki bądź medykamenty możesz po prostu podać je towarzyszowi. Wystarczy, że wejdziesz z nim w dialog i spytasz go jak się czuje. Jeśli posiadasz leki będziesz mógł je podać, aby uzupełnić jego punkty zdrowia.

1 - Jak uleczyć towarzysza w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry
Drugim sposobem jest przekazanie bohaterowi substancji leczących - Jak uleczyć towarzysza w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Drugim sposobem jest przekazanie bohaterowi substancji leczących. Dzięki temu będzie on się leczyć samodzielnie. Wystarczy, że wejdziesz w wasze przedmioty i przekażesz mu lekarstwa. Wtedy, nawet w tracie walki, twój sojusznik będzie dbać o swoje zdrowie.