Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

ATOM RPG - poradnik do gry

ATOM RPG - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Pergon - Solucja ATOM RPG ATOM RPG porady, wskazówki

Na tej stronie poradnika dowiesz się co możesz zrobić w lokacji zwanej Pergon oraz jak wykonać poszczególne zadania. Jest to jedna z większych lokacji, do której trafisz w grze ATOM RPG.

1 - Pergon - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry
2 - Pergon - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Jak dostać się do środka?

3 - Pergon - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry
Aby móc dostać się do Pergon musisz zakupić bilety/karnety - Pergon - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Aby móc dostać się do Pergon musisz zakupić bilety/karnety. Zrobisz to w budynku po prawej stronie, pokazanym na screenie powyżej.

"Death"

Aby rozpocząć zadanie dotyczące grupy przestępczej "Death" musisz porozmawiać z długowłosym mężczyzną. Od niego dowiesz się gdzie znaleźć 3 członków.

Dima Death ukrywa się się we wschodniej części mapy, w okolicach od Bunkra 317. Lena Death znajduje się na wschodzie Peregon. Ostatnia osoba, czyli Igor kręci się po terenach położonych na północ od Pergon. Każde zabójstwo będzie dawać ci osobne punkty doświadczenia i łupy.

Walka z wilkami

Na terenie miasta czekając żołnierze. Jeden z nich poprosi cię o pomoc z nachodzącymi miasto wilkami. Jeśli się zgodzisz udasz się z nim na walkę z wilkami. Za pozbycie się zwierząt dostaniesz amunicję i punkty doświadczenia.

Gangi

Na statku znajdującym się w mieście znajdziesz mężczyznę ubranego w białą marynarkę - Pergon - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Na statku znajdującym się w mieście znajdziesz mężczyznę ubranego w białą marynarkę. Po rozmowie z nim dostaniesz zadanie. Musisz pozbyć się trzech gangów żyjących w mieście. Po wykonaniu zadania wróć do mężczyzny, aby zdobyć pieniądze i punkty doświadczenia.

4 - Pergon - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Szukanie inspiracji

5 - Pergon - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry
Na statku możesz spotkać mężczyznę - Pergon - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Na statku możesz spotkać mężczyznę. Jest to artysta, który niestety nie ma pomysłu na swoje kolejne rysunki. Musisz udać się do Krasnoznamenny i porozmawiać z Patrickiem. On opisze ci potwora, które może narysować artysta. Za to zadanie dostaniesz pieniądze oraz punkty doświadczenia.