Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

ATOM RPG - poradnik do gry

ATOM RPG - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak zdobyć łopatę w ATOM RPG? ATOM RPG porady, wskazówki

W pierwszym mieście dostępnym w grze ATOM RPG - w Ostradnoye, możesz za darmo zdobyć łopatę. Nie nadaje się ona do atakowania wrogów, ale świetnie sprawdza się w kopaniu dziur oraz otwieraniu grobów. Dzięki łopacie możesz zdobyć dużo dodatkowych, cennych przedmiotów.

Aby zdobyć łopatę w grze ATOM RPG pierwsze co musisz zrobić to porozmawianie ze starym mężczyzną - Jak zdobyć łopatę w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Aby zdobyć łopatę w grze ATOM RPG pierwsze co musisz zrobić to porozmawianie ze starym mężczyzną. Poprosi cie on o zebranie i przyniesienie kukurydzy.

Kukurydza znajduje się zaraz za jego chatą - Jak zdobyć łopatę w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Kukurydza znajduje się zaraz za jego chatą. Na polu, oprócz kukurydzy, znajdziesz łopatę. Możesz ją podnieść, a znajdziesz się w twoim ekwipunku.

Aby używać łopaty musisz włożyć ją do jednego ze slotów - Jak zdobyć łopatę w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Aby używać łopaty musisz włożyć ją do jednego ze slotów. Pamiętaj jednak, że jeśli będziesz używać łopaty nie będziesz mógł uderzać przeciwników z pięści, a jedynie ich kopać.

Za pomocą łopaty możesz wykopać groby - Jak zdobyć łopatę w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Za pomocą łopaty możesz wykopać groby. Jest to bardzo opłacalne zajęcie, ponieważ możesz zdobyć ciekawe informacje oraz bronie.