Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

ATOM RPG - poradnik do gry

ATOM RPG - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak zdobyć wędkę w ATOM RPG? ATOM RPG porady, wskazówki

Grając w ATOM RPG z czasem przekonasz się, że twoim największym przeciwnikiem jest głód. Jeśli chcesz znaleźć szybki i bezpieczny sposób na wygranie walki z głodem zdobądź wędkę. Na nią będziesz mógł łowić różnego rodzaju ryby, które później wrzucisz na ogień i będziesz mógł zjeść ze smakiem.

Aby zdobyć wędkę, a dokładnie umiejętność pozwalającą na wędkowanie, musisz udać się do rybaka czekającego nad stawem w Ostradnoye - Jak zdobyć wędkę w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Aby zdobyć wędkę, a dokładnie umiejętność pozwalającą na wędkowanie, musisz udać się do rybaka czekającego nad stawem w Ostradnoye. Po rozmowie z nim dowiesz się, że za butelkę wódki podzieli się on z tobą cenną wiedzą.

Po wódkę udaj się do baru - Jak zdobyć wędkę w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Po wódkę udaj się do baru. Tam, w zamian za inne ciekawe przedmioty, możesz zyskać butelkę.

Z butelką wróć do rybaka - Jak zdobyć wędkę w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Z butelką wróć do rybaka. Daj mu ją a dostaniesz cenną wiedzę - . Pozwala ci ona wędkować w przeznaczonych do tego miejscach - w każdym miejscu, gdzie znajdziesz wędkę.

Pamiętaj, że aby wędkować musisz zdobyć przynętę - Jak zdobyć wędkę w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Pamiętaj, że aby wędkować musisz zdobyć przynętę. Najlepiej będziesz zbierać resztki ze zwierząt (np. pająków). W ten sposób będziesz mógł w łatwy sposób zdobywać przynętę nocą, a w dzień spędzać czas na wędkowaniu i zdobywaniu pożywania.