Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

ATOM RPG - poradnik do gry

ATOM RPG - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak zmienić lokację w ATOM RPG? ATOM RPG porady, wskazówki

W grze ATOM RPG możesz swobodnie eksplorować zakamarki zniszczonego świata, poznawać nowych ludzi oraz zdobywać różnego rodzaju surowce. Mechanika zmiany lokacji w pierwszych momentach gry może wydawać się nie do końca czytelna. Na tej stronie poradnika do gry ATOM RPG opisaliśmy poruszanie się pomiędzy lokacjami, po mapie świata oraz szybki powrót do obozu.

Poruszanie się pomiędzy lokacjami

Po lokacji możesz poruszać się bardzo swobodnie - Jak zmienić lokację w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Po lokacji możesz poruszać się bardzo swobodnie. Gdy zechcesz opuścić daną lokację, musisz przysunąć się do jednej z jej krawędzi. Krawędź ta jest zależna od geografii terenu danej lokacji: czasami są to całe krawędzie, innym razem tylko wąska droga. Wyjścia oznaczono jednak kolorem zielonym. Po wejściu na zielony teren przeniesiesz się do następnej lokacji.

Powrót do obozowiska

Aby wrócić do obozowiska, musisz wyjść z lokacji i udać się na mapę świata - Jak zmienić lokację w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Aby wrócić do obozowiska, musisz wyjść z lokacji i udać się na mapę świata. Tam możesz kliknąć ikonkę zaznaczoną na screenie powyżej, a gra automatycznie przeniesie cię do obozu.

Mapa świata

Po mapie świata możesz poruszać się pomiędzy różnymi lokacjami - Jak zmienić lokację w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Po mapie świata możesz poruszać się pomiędzy różnymi lokacjami. Aby wejść do danej lokacji, wystarczy, że wejdziesz w określony teren i klikniesz enter. W ten sposób dostaniesz się do wiosek i miasteczek.

Na mapie świata mogą zaatakować cię różni przeciwnicy - Jak zmienić lokację w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Na mapie świata mogą zaatakować cię różni przeciwnicy. Jeśli tak się stanie, gra poinformuje cię o tym komunikatem. Pozostanie ci decyzja, czy podjąć się walki czy uciec.