Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

ATOM RPG - poradnik do gry

ATOM RPG - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak pozbyć się radioaktywnego promieniowania w ATOM RPG? ATOM RPG porady, wskazówki

Poruszając się po opuszczonych bunkrach w grze ATOM RPG możesz narazić swój organizm na radioaktywne promieniowanie. Na tej stronie poradnika do gry ATOM RPG dowiesz się co należy zrobić jeśli twoją postać męczy radioaktywne promieniowanie. Może ono osłabiać twoją postać, a nawet pozbawić ją życia.

Alkohol

Najłatwiejszym sposobem będzie zakupienie alkoholu - Jak pozbyć się radioaktywnego promieniowania w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Najłatwiejszym sposobem będzie zakupienie alkoholu. Prawie w każdym mieście możesz trafić na mężczyznę handlującego alkoholem, potrzebujesz wódki, bimbru bądź ukraińskiej gorilki. Piwo w tym przypadku nic ci nie da.

Lekarz

1 - Jak pozbyć się radioaktywnego promieniowania w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry
Już w pierwszym mieście dostępnym w grze (Ostradnoye) możesz natrafić na lekarza - Jak pozbyć się radioaktywnego promieniowania w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Już w pierwszym mieście dostępnym w grze (Ostradnoye) możesz natrafić na lekarza. Ten czeka na ciebie w budynku pokazanym na screenie powyżej.

Aby lekarz wyleczył twojego bohatera musisz poprosić go o pomoc - Jak pozbyć się radioaktywnego promieniowania w ATOM RPG? - ATOM RPG - poradnik do gry

Aby lekarz wyleczył twojego bohatera musisz poprosić go o pomoc. Jest to pierwsza opcja dialogowa. Dzięki temu lekarz zbada cię i wyleczy - za darmo.

Antidotum

Zwiedzając świat gry możesz natknąć się na antidotum oczyszczające organizm z promieniowania. Jeśli posiadasz taką buteleczkę przy sobie możesz oczyścić organizm z radioaktywnego promieniowania, w każdej chwili.