Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

ATOM RPG - poradnik do gry

ATOM RPG - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Otradnoye - Solucja ATOM RPG ATOM RPG porady, wskazówki

Na tej stronie poradnika dowiesz się co możesz zrobić w pierwszej lokacji dostępnej w grze ATOM RPG oraz jak wykonać poszczególne zadania. Przed wejściem do miasta najlepiej rozejrzyj się po okolicy i zbierz ciekawe surowce.

Strażnik

Zanim wejdziesz do miasta porozmawiaj z mężczyzną stojącym przy bramie - Otradnoye - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Zanim wejdziesz do miasta porozmawiaj z mężczyzną stojącym przy bramie. Od niego dowiesz się o bunkrze 317. Będzie to jedno z twoich kolejnych zadań.

Strażnik poprosi cię również o butelkę piwa - Otradnoye - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Strażnik poprosi cię również o butelkę piwa. Możesz ją zakupić w barze za 14 rubli bądź znaleźć w trakcie eksploracji świata. Jeśli dasz mu piwo ukończysz zadanie, a w nagrodę otrzymasz punkty doświadczenia oraz pieniądze.

Bar

1 - Otradnoye - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry
W barze możesz porozmawiać z kilkoma osobami - Otradnoye - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

W barze możesz porozmawiać z kilkoma osobami. Barman poprosi cie o przyniesienie książki. Jego kopia "Władcy Pierścieni" czeka na ciebie w księgarni w Karsnozamenny.

W barze możesz porozmawiać również z Katya - Otradnoye - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

W barze możesz porozmawiać również z Katya. Zaproponuje ci ona specjalny napój, gdy się napijesz dostaniesz dodatkowe punkty doświadczenia oraz dodatkowe punkty zwiększające twoją ochronę przed trucizną oraz głodem.

2 - Otradnoye - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry
Katya poprosi cie o 5 czerwonych grzybów - Otradnoye - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Katya poprosi cie o 5 czerwonych grzybów. Rosną one w okolicy miasta. Zbierz je i zanieś kobiecie. Dzięki temu dostaniesz punkty doświadczenia oraz notatkę dla Kovaleva.

Dom generała

Na screenie powyżej pokazaliśmy miejsce, w którym przesiaduje generał wraz ze swoją gwardia - Otradnoye - Solucja ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Na screenie powyżej pokazaliśmy miejsce, w którym przesiaduje generał wraz ze swoją gwardia. Udaj się tam, a będziesz mógł zdobyć nową umiejętność.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie