Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

ATOM RPG - poradnik do gry

ATOM RPG - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jedzenie w ATOM RPG ATOM RPG porady, wskazówki

W grze ATOM RPG twoja postać odczuwa głód. Jeśli nie będziesz karmić swojej postaci osłabnie ona i zacznie tracić punkty zdrowia. Na tej stronie poradnika opiszemy co zrobić, aby pożywić swoją postać, aby zawsze była gotowa do walki.

Czym karmić postać?

Postać możesz karmić za pomocą różnorodnych produktów spożywczych, na samym początku będą to głównie warzywa - kukurydza bądź buraki - Jedzenie w ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Postać możesz karmić za pomocą różnorodnych produktów spożywczych, na samym początku będą to głównie warzywa - kukurydza bądź buraki. Z czasem trafisz na duże ilości mięsa wypadające z przeciwników oraz na konserwy. Wszystkie te produkty możesz ugotować.

Pokarm nie tylko pożywi twojego bohatera, ale również uzupełni jego punkty zdrowia - Jedzenie w ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Pokarm nie tylko pożywi twojego bohatera, ale również uzupełni jego punkty zdrowia.

Pamiętaj, że kawa i herbata nie mają wpływu na twój poziom głodu - Jedzenie w ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Pamiętaj, że kawa i herbata nie mają wpływu na twój poziom głodu.

Jeśli eksplorując tereny przygotowane przez twórców ATOM RPG znalazłeś herbal mix możesz ugotować go i podać swojemu bohaterowi - Jedzenie w ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Jeśli eksplorując tereny przygotowane przez twórców ATOM RPG znalazłeś herbal mix możesz ugotować go i podać swojemu bohaterowi. Pamiętaj jednak, że może on zarówno uleczyć twojego bohatera jak i zabrać mu punkty zdrowia.

Jak przygotować jedzenie?

Aby przygotować jedzenie musisz udać się do najbliższego ogniska - Jedzenie w ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Aby przygotować jedzenie musisz udać się do najbliższego ogniska. Tam wybierzesz produkt i ugotujesz go dla swojej postaci.

Ognisko możesz znaleźć w obozie - Jedzenie w ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Ognisko możesz znaleźć w obozie. Dotrzesz do niego podróżując po mapie gry.

Ogniska są często jednymi z punktów lokacji - Jedzenie w ATOM RPG - ATOM RPG - poradnik do gry

Ogniska są często jednymi z punktów lokacji. Możesz, więc rozejrzeć się po terenie i znaleźć ognisko, na którym przygotujesz posiłek.