Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wojna Krwi: Morale jednostek Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści poradnik, solucja

Morale wojska wpływają na ogólną siłę Twoich jednostek. Utrzymując morale na odpowiednio wysokim poziomie sprawisz, że Twoi żołnierze będą zadowoleni i bardziej skłonni do walki co skutkuje zwiększeniem ich statystyk. W grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści istnieją 3 możliwe poziomy morale:

  1. Czerwone - Żołnierze są niezadowoleni przez co siła każdej jednostki zostaje obniżona o 1 punkt.
  2. Żółte - Neutralne. Żołnierze dysponują dokładnie takimi statystykami, jak na kartach.
  3. Zielone - Żołnierze są zadowoleni dzięki czemu siła każdej jednostki zostaje zwiększona o 1 punkt.
Należy tutaj zaznaczyć fakt, że zielone morale armii utrzymuje się tylko i wyłącznie przez 1 walkę, a następnie powraca do statusu neutralnego - Wojna Krwi: Morale jednostek - Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Należy tutaj zaznaczyć fakt, że zielone morale armii utrzymuje się tylko i wyłącznie przez 1 walkę, a następnie powraca do statusu neutralnego.

Jak podnieść morale armii?

Morale armii można podnieść na wiele sposobów jednak najczęściej wykorzystuje się do tego przydrożne kapliczki - Wojna Krwi: Morale jednostek - Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Morale armii można podnieść na wiele sposobów jednak najczęściej wykorzystuje się do tego przydrożne kapliczki. Innym sposobem jest pomoc mieszkańcom królestwa lub wykonywanie zadań pobocznych. Za każdym razem, gdy możesz wykonać czynność, która pozytywnie wpłynie na morale armii, zobaczysz w oknie dialogowym zaznaczoną na powyższym obrazku zieloną ikonkę.

Morale armii nie można kumulować

Należy pamiętać, że morale armii nie można kumulować. Przykładowo, jeśli utrzymujesz zadowolenie żołnierzy na najwyższym poziomie i skorzystasz z napotkanej kapliczki nie oznacza to, że efekt zadowolenia utrzyma się przez 2 zamiast przez 1 walkę. W takim przypadku możesz zostawić kapliczkę na później.