Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Angren - walki fabularne, wideo poradnik Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści poradnik, solucja

W niniejszym rozdziale znajdziesz opis wszystkich walk fabularnych w których będziesz musiał wziąć udział na terenach Angren w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Do każdego opisu dodano filmik, który pokazuje przykładowe zwycięstwo nad wojskami nieprzyjaciela.

Uwaga! Jeśli czytasz nasz poradnik w formacie PDF lub EPUB, filmiki poradnikowe do Wojny krwi odnajdziesz pod adresem: https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1929&PART=38

Bitwa o Jarugę

Skrócona walka w której będziesz walczyć tylko przez 1 rundę. Staraj się likwidować zagrożenie ze strony przeciwnika i nie dopuszczać do sytuacji w której jego jednostki zaczną się wzmacniać. Dodatkowym zagrożeniem są Kusznicy, którzy są w stanie wyrządzić bardzo duże szkody w Twoich szeregach.

Bitwa o Lobinden

W trakcie tego starcia będziesz musiał wygrać tylko jedną rundę. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że przeciwnik dysponuje bardzo dużą przewagą punktową od samego początku pojedynku ponieważ posiada już kilka jednostek na planszy. Zanim zaczniesz atak, dobrze się przyjrzyj ponieważ wśród przeciwników znajdziesz kilka sojuszniczych jednostek, a mianowicie Gascona i jego Psy. Po upływie 2 tur Twoi szpiedzy wrócą na odpowiednią część planszy, ale Gascon pozostanie na swoim miejscu i co 2 tury będzie niszczył losową jednostkę przeciwnika.

Bitwa o most

Standardowa walka w której do wygrania są 2 rundy. W trakcie starcia musisz uważać na Meve, która nie jest w stanie wykonywać żadnych akcji, ale może być atakowana przez przeciwnika. Przeciwnik dysponuje solidnymi jednostkami, które wzmacniają się za każdym razem, gdy użyjesz umiejętności Rozkazu. Co więcej, w jego armii znalazły się jednostki strzelające, które są w stanie wyrządzić bardzo duże szkody w szeregach Twoich stronników. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że do tej walki dołączą się Twoi sojusznicy: Geralt, Cahir i Jaskier, którzy w znacznym stopniu pomogą Ci wygrać to starcie. Staraj się utrzymać przewagę punktową przez cały czas trwania pojedynku i eliminować zagrożenie ze strony przeciwnika. Monitoruj także ilość kart, aby wystarczyło Ci ich na wszystkie rundy.

Ta cholerna kochanka

W tym starciu zadaniem Gracza będzie wyeliminowanie Gernichory, co wcale nie będzie takie proste. Na starcie pojedynku przeciwnik posiada aż 110 punktów i niewrażliwość. Co więcej, przyzywa kilka pijawek, które po przejściu do rzędu Gernichory będą w stanie wyrządzić jej obrażenia. Warto także wspomnieć o tym, że co 2 tury, Gernichora zmienia swoją formę i staje się podatna na Twoje ataki. W trakcie walki staraj się utrzymywać pijawki w rzędzie Gernichory i kontrolować ich poziom siły, aby nie doszedł do 10 punktów. Gdy tak się stanie, pijawki wybuchną i wyrządzą obrażenia Twoim jednostkom.