Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wojna Krwi: Budowanie talii - podstawy Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści poradnik, solucja

Zanim zaczniesz odbijać królestwo z rąk Nilfgaardczyków warto zaznajomić się z podstawami budowania talii w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Solidna i zgrana armia to klucz do sukcesu na każdym polu walki. Warto poświęcić nieco czasu na poznanie jednostek i sprawdzenie ich umiejętności, aby karty dodane do Twojej talii mogły się uzupełniać. W tym rozdziale poznasz wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci na stworzenie solidnej talii.

Interfejs talii

Interfejs budowania talii w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści może być nieco nieczytelny, zwłaszcza dla Graczy, którzy nie są zaznajomieni z Gwintem. Poniżej wyjaśniono wszystkie funkcje i możliwości zarządzania armią Meve.

Budując talię w Wojnie Krwi: Wiedźmińskie Opowieści musisz spełnić pewne wymogi - Wojna Krwi: Budowanie talii - podstawy - Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry
  1. Filtry - Gracz ma możliwość przefiltrowania kart pod względem ich rodzaju, rzadkości, a także koloru.
  2. Dostępne karty - W tym oknie wyświetlają się wszystkie dostępne karty. Co więcej, znajdują się tutaj także karty do których masz dostęp, ale jeszcze ich nie stworzyłeś.
  3. Panel główny talii - Znajdziesz tutaj informacje na temat ilości kart w talii i limicie armii.
  4. Talia - W tym miejscu wyświetlają się karty dodane do talii.

Ilość jednostek

Budując talię w Wojnie Krwi: Wiedźmińskie Opowieści musisz spełnić pewne wymogi. Talia musi posiadać minimum 25 kart, ale nie więcej niż 40. Dodatkowo, w trakcie doboru odpowiednich kart musisz zwracać uwagę na limit armii. Na powyższym obrazku, w lewym górnym rogu widać, że talia posiada 25 kart i wykorzystuje 118/150 dostępnej przestrzeni. Oznacza to, że do talii można dodać kolejne jednostki, bo jest na to miejsce. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że karty zaklęć zabierają miejsce w talii, ale nie wpływają na limit armii.

Limit armii

Każda jednostka dodana do talii zagospodaruje dla siebie pewną ilość miejsca - Wojna Krwi: Budowanie talii - podstawy - Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Każda jednostka dodana do talii zagospodaruje dla siebie pewną ilość miejsca. Liczba ta widoczna jest w prawym dolnym rogu karty. Na powyższym obrazku widać kartę Reynarda Odo, który zajmuje 9 miejsc.

Jak zwiększyć limit armii?

Jeśli chcesz zwiększyć limit armii i zacząć rekrutować lepsze jednostki, musisz rozbudować sztab - Wojna Krwi: Budowanie talii - podstawy - Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Jeśli chcesz zwiększyć limit armii i zacząć rekrutować lepsze jednostki, musisz rozbudować sztab. Wejdź do warsztatu, wybierz odpowiednią zakładkę i wybuduj obozowisko. Rozbudowa jest dość kosztowna, ale warto przeznaczyć na to posiadane surowce.