Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wojna Krwi: Lyria - zagadki, puzzle, wideo poradnik Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści poradnik, solucja

W grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, Gracz będzie musiał przemierzać niebezpieczne tereny Lyrii, Aedirn, Angren, Mahakamu oraz Rivii. Na każdej z wymienionych map przyjdzie Ci się zmierzyć z wieloma puzzlami (zagadkami), które można rozwiązać w określony sposób. Niniejszy rozdział zawiera gotowe rozwiązania wszystkich puzzli (zagadek) dostępnych w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści.

W tym rozdziale przedstawiamy gotowe rozwiązania wszystkich puzzli (zagadek) z którymi możesz spotkać się w trakcie wędrówki przez tereny Lyrii w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści.

Uwaga! Jeśli czytasz nasz poradnik w formacie PDF lub EPUB, filmiki poradnikowe do Wojny krwi odnajdziesz pod adresem: https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1929&PART=29

Żałobnik z Wetterton

Zagadka w której musisz wyeliminować Babę Cmentarną (Żalnicę). Przeciwnik dysponuje specjalną zdolnością, która co 2 tury niszczy stronnika z najniższą punktacją.

Niespokojny odpoczynek

Twoim zadaniem jest zbicie zdrowia każdego przeciwnika do zaledwie 1 punktu. W trakcie rozgrywki musisz operować swoimi jednostkami w taki sposób, aby przypadkowo nie wyeliminować żadnego przeciwnika.

Twardy jak skała

Zagadka w której musisz pokonać wszystkich przeciwników. W trakcie walki warto pamiętać o tym, że głazy będą tworzyć pomniejsze skalne golemy, a te w końcu stworzą groźniejszego przeciwnika.

Wąż

Twoim zadaniem jest wyeliminowanie zagrożenia, czyli Wyverny. W trakci walki musisz uważnie obserwować odliczanie Wyverny ponieważ co 2 tury będzie ona pożerać jedną krowę. Gdy na planszy nie pozostanie żadna krowa - przegrywasz.

Smród rozkładu

W tej zagadce, zadaniem Gracza jest wyeliminowanie wszystkich Ghouli. W trakcie walki masz do dyspozycji jednostki strzelające, Piorun Alzura oraz Pożoga. Z pomocą przyjdzie Ci także Meve ponieważ możesz wykorzystać jej umiejętność.

Gwałtowne wody

Zagadka w której musisz zlikwidować wszystkie Utopce i nie dopuścić do sytuacji w której jeden z Twoich żołnierzy zginie.

W zasięgu

Puzzle w których zadaniem Gracza jest zlikwidowanie obłąkanej krowy. Co więcej, nie możesz także dopuścić do sytuacji w której zdrowa krowa umrze.

Sąsiedzi

Twoim zadaniem będzie opanowanie sytuacji w mieście poprzez wyeliminowanie wszystkich przeciwników.