Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wojna Krwi: Rivia - zagadki, puzzle, wideo poradnik Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści poradnik, solucja

W tym rozdziale przedstawiamy gotowe rozwiązania wszystkich puzzli (zagadek) z którymi możesz spotkać się w trakcie wędrówki przez tereny Rivii w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści.

Uwaga! Jeśli czytasz nasz poradnik w formacie PDF lub EPUB, filmiki poradnikowe do Wojny krwi odnajdziesz pod adresem: https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1929&PART=33

Ravenholm

Zagadka w której musisz wzmocnić przynajmniej jedną jednostkę do 125 punktów siły. Możesz tego dokonać poprzez konsumowanie pobliskich jednostek pryz użyciu mocy specjalnej Gascona.

Spisek bydła

Zadaniem Gracza jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników. W trakcie walki będziesz zmuszony przesuwać karty w odpowiedni sposób, aby pozbyć się ciał z pola.

Koszt ambicji

Zagadka w której musisz odkrywać karty przeciwnika i znajdywać odpowiednie pary. Po odkryciu dwóch takich samych kart masz dodatkowy ruch. Zwyciężysz w momencie, gdy wszystkie karty przeciwnika zostaną prawidłowo sparowane.

Troll smakosz

W tych puzzlach musisz dopasowywać składniki zupy do odpowiednich jednostek. Karty składników musisz zagrywać z lewej strony jednostki.

Most Wesperley

Zagadka w której zadaniem Gracza jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników. W trakcie walki możesz korzystać z mocy specjalnej Meve.

Siła robocza

W tych puzzlach zadaniem Gracza jest wyeliminowanie wszystkich Dozorców Niewolników. W trakcie walki nie możesz także dopuścić do sytuacji w której jakakolwiek przyjazna jednostka zginie.