Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wojna Krwi: Mahakam - zagadki, puzzle, wideo poradnik Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści poradnik, solucja

W tym rozdziale przedstawiamy gotowe rozwiązania wszystkich puzzli (zagadek) z którymi możesz spotkać się w trakcie wędrówki przez tereny Mahakamu w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści.

Uwaga! Jeśli czytasz nasz poradnik w formacie PDF lub EPUB, filmiki poradnikowe do Wojny krwi odnajdziesz pod adresem: https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1929&PART=31

Lodowy most

Zadaniem Gracza w tej zagadce jest przesunięcie wszystkich jednostek, poza Trollem, na drugą stronę planszy. W trakcie rozgrywki nie możesz także dopuścić do sytuacji w której którakolwiek z jednostek zginie.

Zawzięty

Te puzzle to pojedynek pomiędzy Gaborem i Gasconem. Kto pierwszy wypije swoje piwo - wygrywa.

Upiory z przeszłości

Zadaniem Gracza jest wyeliminowanie wrogiej bestii. Nie będzie to jednak wcale takie proste dlatego też w trakcie walki będziesz musiał skorzystać z katapulty.

Głębiny Mirii

Zadaniem Gracza jest ustawienie odpowiedniej sekwencji run przy użyciu mocy specjalnej Meve. W trakcie rozgrywki musisz dokładnie odwzorować schemat runiczny znajdujący się po Twojej stronie.

Pozostałości

W tych puzzlach musisz wyeliminować obydwa Wampiry zanim porwą Twoich żołnierzy. Do przechytrzenia stworów będziesz musiał użyć Kukieł.

Walka na śnieżki

Puzzle w których nie możesz odpuścić do sytuacji w której zginie Meve. Staraj się ustawiać jednostki w taki sposób, aby przyjmowały na siebie uderzenia śniegu.