Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wojna Krwi: Surowce Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści poradnik, solucja

Odpowiednie zarządzanie surowcami w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest kluczem do sukcesu. Surowce przydają się do wykonywania wielu czynności związanych z eksploracją mapy i handlem. Są także niezbędne do rozbudowy obozu, rekrutacji jednostek i zwiększaniu możliwości bojowych Twojej armii. W niniejszym rozdziale opisano wszystkie dostępne w grze surowce oraz porady, jak je zdobyć.

Złoto

Złoto jest jednym z 3 surowców dostępnych w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Złoto jest niezbędne do takich czynności, jak np. pomoc mieszkańcom królestwa, pokonywanie przeszkód, rozbudowa obozu, rekrutacja jednostek. Przydaje się także w trakcie handlu z obwoźnymi sklepikarzami.

Jak szybko zdobyć złoto?

Złoto można zdobyć na wiele sposób. Podstawowym źródłem złota są łupy, które można znaleźć w trakcie eksploracji świata. Za wygrane walki i rozwiązane zagadki także zostajesz wynagrodzony pewną ilością złotych monet. Istnieje jednak dodatkowy sposób na zwiększenie zasobności sakwy.

Postaraj się szybko rozbudować plac treningowy o dodatkową opcję, która pozwoli na uzyskanie nawet do 75 sztuk złota za każdą wygraną walkę - Wojna Krwi: Surowce - Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Postaraj się szybko rozbudować plac treningowy o dodatkową opcję, która pozwoli na uzyskanie nawet do 75 sztuk złota za każdą wygraną walkę. Na drugim poziomie wartość bonusu wzrośnie aż do maksymalnie 150 sztuk złota. Dzięki temu możesz zyskać znacznie więcej złota za wykonywanie zwykłych czynności związanych z fabułą.

Drewno

Drewno to drugi z podstawowych surowców dostępnych w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Drewno, podobnie jak złoto, jest niezbędne do pokonywania przeszkód terenowych, pomocy mieszkańcom królestwa, rekrutacji jednostek i rozbudowy obozu.

Jak szybko zdobywać drewno?

W trakcie eksploracji świata staraj się szukać większych składowisk drewna - Wojna Krwi: Surowce - Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

W trakcie eksploracji świata staraj się szukać większych składowisk drewna. Zapewnią one znacznie większy bonus surowca niż zwykłe małe pnie, które można spotkać w wielu miejscach na mapie. Innym sposobem na szybkie zdobycie drewna jest wymiana handlowa ze sklepikarzami. W niektórych opcjach handlu będziesz mógł poświęcić nieco złota na rzecz zapasu drewna. Warto z takiej okazji skorzystać ponieważ złoto znacznie łatwiej zdobyć niż pozostałe surowce.

Rekruci

Rekruci to ostatni zasób, którym możesz dysponować w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Rekruci są niezbędni do tworzenia nowych jednostek, które zasilą Twoją talię. Przydają się także w trakcie pomocy mieszkańcom królestwa.

Jak szybko rekrutować wojsko?

Rekrutów szukaj w wioskach i większych zabudowaniach wiejskich, gdzie znajdują się niebieskie flagi - Wojna Krwi: Surowce - Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Rekrutów szukaj w wioskach i większych zabudowaniach wiejskich, gdzie znajdują się niebieskie flagi. Po kliknięciu na flagę, otrzymasz pewną ilość rekrutów. Innym sposobem rekrutacji jest pomoc napotkanym NPC, którzy mogą zechcieć przyłączyć się do Twojej armii.

Jeszcze innym sposobem na zdobywanie większej ilości rekrutów jest rozbudowa placu treningowego o dodatkową opcję, która pozwoli na uzyskanie 1 rekruta po każdej wygranej walce - Wojna Krwi: Surowce - Wojna Krwi Wiedźmińskie Opowieści - poradnik do gry

Jeszcze innym sposobem na zdobywanie większej ilości rekrutów jest rozbudowa placu treningowego o dodatkową opcję, która pozwoli na uzyskanie 1 rekruta po każdej wygranej walce. Na drugim poziomie wartość tego bonusu wzrośnie do 2 rekrutów po każdej wygranej walce.