Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sims Mobile - poradnik do gry

The Sims Mobile - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nabrzeże i kariera naukowca w centrum naukowym The Sims Mobile poradnik, solucja

23 sierpnia została dodana do The Sims Mobile aktualizacja, która otworzyła simom drogę do nowej, ostatniej lokacji. Nabrzeże to jedna z lokacji, do których może, w każdej chwili, przenieś się twój sim. Wraz z nią pojawiły się dwie nowe kariery.

Odblokowanie nabrzeża jest darmowe - Nabrzeże i kariera naukowca w centrum naukowym - The Sims Mobile - poradnik do gry

Odblokowanie nabrzeża jest darmowe. Wystarczy, że wejdziesz w mapę gry i klikniesz na ikonę Nabrzeża, a gra wyświetli ci taki komunikat, jak na screenie powyżej. Wtedy wystarczy tylko kliknąć "unlock", a nowa lokacja stanie przed tobą otworem.

W Nabrzeżu możesz spotkać się ze znajomymi bądź podjąć jeden z dwóch nowych zawodów - Nabrzeże i kariera naukowca w centrum naukowym - The Sims Mobile - poradnik do gry

W Nabrzeżu możesz spotkać się ze znajomymi bądź podjąć jeden z dwóch nowych zawodów. Nie toczą się tam wydarzenia specjalne.

Nowe kariery w Nabrzeżu

Jednym z lokali, które znajdują się w lokacji Nabrzeże, jest Centrum Naukowe - Nabrzeże i kariera naukowca w centrum naukowym - The Sims Mobile - poradnik do gry

Jednym z lokali, które znajdują się w lokacji Nabrzeże, jest Centrum Naukowe. Możesz w nim zostać światowej sławy naukowcem. Za tę karierę dostaniesz gablotkę i mikroskop. Aby odblokować Centrum Naukowe musisz zapłacić 11500 simoleonów.

Centrum odnowy biologicznej zapewni ci pracę wybitnego masażysty - Nabrzeże i kariera naukowca w centrum naukowym - The Sims Mobile - poradnik do gry

Centrum odnowy biologicznej zapewni ci pracę wybitnego masażysty. Za tę karierę odblokujesz biblioteczkę, świeczki i kamienie. Jednak, aby odblokować Centrum odnowy biologicznej musisz zapłacić 11500 simoleonów dopiero wtedy możesz podjąć tam pracę. Jeśli jednak pracujesz już w innym miejscu, za zamianę zawodu musisz zapłacić 5000.